Začínáme s drony od A do Z

5871800-01-34.jpg

Tomáš Frank

Dronům se věnuji od roku 2013. Živil jsem se controllingem developerských projektů a létání s dronem pro mě bylo jen útěkem z kanceláře do přírody. V současné době se však stalo prací na plný úvazek – fotím a natáčím (s Více o lektorovi »

52c8evjnv2p-mavic-air.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

České nebe si podmanily drony a staly se neodolatelným lákadlem pro všechny nadšené fotografy a kameramany. Taky si ho chcete pořídit, nebo už ho doma máte? Nabízejí jedinečnou volnost, ale přesto i pro ně platí určitá omezení, technická i právní. A právě na tomto kurzu se dozvíte, jak dron provozovat bezpečně, legálně a zároveň mít super fotky a videa, na které bude radost pohledět.

Kurz může najednou absolvovat maximálně 6 lidí. Nezahrnuje praktickou část, kdy bychom s dronem létali, ale na samotném dronu si probírané věci ukážeme. Kromě prakticky povinných znalostí pro všechny piloty, se dozvíte i spoustu užitečných tipů, jak z DJI dronů vymáčknout maximum. Vše probíhá v interiéru, proto, chcete-li s dronem na kurzu i létat, podívejte se na individuální kurz.

Při teoretickém kurzu se během tří hodin dozvíte:

  • Jak dron funguje, z čeho se skládá a na co si dát před startem i během letu pozor. Projdeme spolu jednotlivé funkce a senzory, které je řídí, a řekneme si, co je může ovlivnit. V jakém počasí létat, kdy raději nechat dron v batohu a jak nastavit v konkrétní situaci failsafe.
  • Jaká jsou pravidla pro hobby létání v České republice, že bohužel nemůžete létat na Hradě nebo v národních parcích, a jak daleko od letiště můžete odstartovat, aniž byste se museli bát pokuty nebo zabavení dronu.
  • Užitečné tipy, aby vaše fotky a videa vypadaly perfektně. Povíme si, jaké zvolit nastavení kamery, jak fotografii nebo záběr komponovat a jak je následně zpracovat.

Bonus:

  • Spolehlivé know-how vycházející z pětileté praxe jak s hobby létáním, tak s komerčním provozem (více v sekci O lektorovi)

Doprovodné fotky

  • 1snfuax7ed4-mavic-air-sunrise.jpg
  • 5v0qajlm05s-mavic-air-hills-2.jpg
  • 85zye20ulke-mavic-air-lighthouse.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?