Walk'n'Talk: angličtina v pohybu

5qk848ckchnsugq-2lnujjhohi9xoma-aachttf19ggfl-h-xxasu1zdcibefsmetz-05nlhii2g-0iuru4-s96-c.jpg

Marketa Kreuzingerova

Ráda spojuju lidi a věci, co mám ráda - tanec, jazyky a poznávání nového. Žila jsem skoro 6 let v USA a angličtina mě obklopuje odmalička. Je to jedna z věcí, Více o lektorovi »

38fgpc6osatokst-94473677-2994204193972104-7182125981174333440-n.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

O čem je vlastně Walk'n'Talk?

Walk'n'Talk je hodinka příjemně stráveného času v přírodě, kde si procvičíš anglickou konverzaci, zároveň načerpáš energii a protáhneš tělo. Kurz probíhá v malých skupinkách, takže zajímavých podnětů pro konverzaci máme vždycky dost. Maximální počet účastníků jsou 3 - což zajišťuje, že si všichni můžeme pořádně "zaspeakovat." Kurz je vypsaný ve dvou úrovních (začátečník a pokročilý) tak, aby si skupinka sedla svými konverzačními schopnostmi. Při Walk'n'Talk se nezaměřujeme na chyby, ale na postupné zlepšování :)

Na co se ještě můžu těšit?

Kromě toho, že uděláš kus práce na své angličtině, taky poznáš nové lidi a dost pravděpodobně zažiješ i zajímavou diskuzi. Máš možnost tu probrat aktuální dění, něco, s čím potřebuješ pomoct, nebo naopak načerpat inspiraci od ostatních. Walk'n'Talk navíc povede pozitivně naladěná lektorka, která angličtinu miluje, takže můžeš získat třeba i motivaci posunout se dál.

Jakou si mám vybrat úroveň?

Kurz je ve dvou základních úrovních:

Začátečník je úroveň pro ty, kdo znají základní anglickou gramatiku, ale spíše rozumí a s mluvením nemají moc zkušenosti. V rámci této skupinky bude lektorka více přepínat do češtiny a pomáhat účastníkům vyjádřit to, co chtějí.

Pokročilý je úroveň pro ty, kdo už se anglicky domluví, ale chtějí na svém projevu pracovat. Není třeba znát všechny časy, mít perfektně zvládnutou větnou strukturu atd. - spíše jde o schopnost vyjádřit myšlenku nahlas. V této skupince bude větší prostor pro "hlubší" diskuze na různá témata.

Pokud si nebudete jistí, kam se zařadit, kontaktujte lektorku a společně vhodné místo vyberete.

Co s sebou na kurz?

  • Oblečení, ve kterém se budeš cítit pohodlně a bude se ti dobře procházet po parku
  • Něco na pití podle vlastní potřeby
  • Naladění na anglickou konverzační vlnu :) 
  • Někdo si rád dělá poznámky. Protože budeme v pohybu, ideální je vzít si mobil a to nejnutější si nahrát.

Jak se na Walk'n'Talk připravit?

Nemusíš se vůbec připravovat. Stačí nechat obavy z chybování doma a přijít :)

A na závěr něco o lektorce:

"Ahoj, jsem Markét a angličtinu miluju. Nemám sice papírové certifikáty, zato mám zkušenosti z opravdového života. Skoro 6 let jsem pracovala, studovala a žila v USA a angličtinu intenzivně používám od svých 13i let. Na angličtině se mi líbí, jak plyne a zní - proto vedu lekce konverzace online a teď taky na Naučmese. Z vlastních zkušeností vím, že se často zbytečně zasekáváme na představách o dokonalosti a strachu z vlastních chyb - na mých kurzech proto necílím na perfektně složenou větu, ale na schopnost domluvit se a radost z komunikace. Více o mých zkušenostech s angličtinou najdete zde a já se budu těšit na společné setkání na Walk'n'Talk :)"

 

 

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.