Výšivka a tisk

7qadcoyzywfmz6a-tmp00638-6.jpeg

Šárka Syslová

O mně Ze všeho nejvíc mě baví, když mi pod rukama vznikají věci, které si můžu osahat. Celé dny v práci sedím u počítače, zírám do obrazovky a bouchám písmenka Více o lektorovi »

6v2ytkeeevh8n67-dscf9512-foto-david-konecny-bez-orezu.jpeg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Ruční výšivkou se v Zašívárně zabýváme již více než 5 let a čím dál častěji s ní experimentujeme. Naší oblíbenou kombinací je výšivka s ručním tiskem na oblečení (nebo jakýkoliv jiný textil).
 
Přineste si z domu staré oblečení nebo jiný textil, který potřebuje trochu osvěžit a my vám ho pomůžeme oživit velmi netradičním způsobem.
 
Naučíme vás potřebné vyšívací techniky a podělíme se s vámi o všechny tipy a triky, jak na pěknou ruční výšivku. Každý účastník dostane na workshopu svou upcyclingovou vyšívací sadu, kterou si po skončení bude moct odnést s sebou. 

Workshop je vhodný pro úplné začátečníky i pro ty, kdo už vyšívat umí a chtěli by zkusit zase něco jiného - vše vás na místě naučíme.

Vyšívat můžete na libovolný donesený textil, nebo si na místě koupit lněné povlaky na polštáře či bavlněná trička, které ušily naše vyšívací babičky. 

Cena kurzu zahrnuje mj. upcyclingovou vyšívací sadu, která obsahuje veškerý potřebný materiál, včetně podrobného návodu.

Doprovodné fotky

  • 2yj74xdaouc5e18-dscf4427-1.jpeg
  • 6ukrhomlhhfknsp-img-7043.jpeg
  • 2he7ra9rf42gcdi-img-7045.jpeg
  • 9ac8h547dge4wiv-img-7046.jpeg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.