Vše co jste chtěli vědět o jídle (a báli jste se zeptat)

4pk1g8sf7ij-martina-sarova-i.jpg

Martina Šárová

Ahoj! Vše, co dělám najdeš na mém webu: https://www.tancitjistmilovat.cz/ Naučím vás cestu o pohybu a jídle. Ptáš se - tančit, jíst, milovat. Proč TANČIT?  Protože tanec je nejefektivnější a nejradostnější přirozený Více o lektorovi »

2rpz6lq854f-shopping-cart-2369143-960-720.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Kurz již navštívilo 28 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Zvu Vás na svůj kurz o zdravém životním stylu

Pokud vás zajímá téma dlouhověkosti, hubnutí, je pro vás důležitá pravda o jídle a chcete získat návod na bezstarostnou kuchyni, je tenhle kurz přesně pro vás. Nebude to kurz ve stylu dogma přes dogma a musíte dělat tohle a jíst přesně tamto. Kdyby totiž všechno fungovalo podle informací z časopisů, receptů a zkušených  rad internetu, nebudeme jako češi na prvním místě na světě v rakovině tlustého střeva a na 4tém místě s obezitou. Každý člověk má svůj bio systém a vyhovuje mu něco jiného, než může vyhovovat někomu druhému. Jde pouze o to, věnovat si pozornost a na své jídlo si tzv. postupně přijít.

Jídlo není o strachu a o výčitkách. Jídlo je především o to vědět, co které jídlo ukrývá. Pokud si uvědomíte, jakým způsobem a jak rychle člověka ovlivní prášky, pilulky, nebo drogy, musíte také chápat, že stejným způsobem na tělo působí sacharidy, bílkoviny i tuky. Vše je od základu od složení jídelníčku a na mé přednášce dostanete jednoduchý návod, jak jíst, co jíst a jaké potraviny vás uzdraví, omladí a detoxikují. Na druhou stranu se můžete poučit z toho, jaké jídlo vytváří v těle buněčný odpad a jak můžeme tento odpad z těla přirozenou cestou dostávat ven.  Nikdy není na škodu vědět, co která potravina v těle způsobuje a k čemu je vhodná, nebo nevhodná. Ale aby jste tohle všechno věděli, museli byste studovat dlouhých 12 let. A tuhle práci vám moc ráda ušetřím.

Na své tělo si můžete nanést tisíc druhů krémů a aplikovat můžete celou škálu potravinových doplňků. Nic se ale nedostane tam kam má, pokud nejste očištěni vnitřně. Budete mít pouze velice drahé h..ví..ko. Ten, kdo chce dobře vypadat musí i kvalitně jíst, protože dříve nebo později vás toto dožene. Rozdíl vidíte u lidí kteří silně kouří a pijí alkohol, a první vizitkou jsou vlasy, zuby, pleť. Nečekejte až se vaše bolesti stanou chronickými. Je naprosto v pořádku, když je vám 50 let a nebolí vás klouby, můžete aktivně žít, cvičit, věnovat se svým koníčkům a mít skvělý výkon. Žádné lidské tělo nemusí zemřít nemocné, opotřebované a bezmocné.

Tak ještě jednou, co to tedy bude?

Moje přednáška o zdravém životním stylu a významu potravin v našem jídelníčku vám otevře oči. Přednáška bude o cvičení, hubnutí, nabírání, detoxikaci a o všem, co může náš život převrátit naruby, pokud vezmeme svou zodpovědnost do svých rukou a pochopíme, jak funguje lidské tělo. Poslechnete si informace o základu celostního přístupu k výživě lidského těla. O tom, že detox není na týden a pak celý rok budu jíst fast foody. Ale i pokud jíte zdravě a třeba hodně masa, také zanášíte své tělo, pokud nestačí zpracovat všechnu živočišnou bílkovinu.

Tak co se tedy dozvíte?

co stojí za tím, že hubneme, nebo nehubneme
vše o buněčné výživě
o působení volných radikálů
jaká strava je vhodná a jaká nevhodná
mýty a pravdy ve výživě
pravdu o bílkovinách a svalech
o budování svalů a jestli to jde bez cvičení
o hubnutí tuku a jak na to
jaké cukry jsou ty správné
jak jíst aby tělo dokázalo detoxikovat
co je to vlastně detox
jak zdravý je malý hlad
jaké tělo je dokonalé tělo
co jsou to zdravá střeva
kde sídlí naše imunita
jak má vypadat TO, co z našeho těla odchází
jak nastartovat hubnutí
vše o potravinách dnešní doby
vše o superpotravinách
o enzymech
o půstu
o dlouhověkosti
že z vyvážené stravy je půl zdraví
a co syrová versus vařená strava
enzymy a jejich význam v lidském životě
rychlá příprava jídel do práce aby tělo mělo vše co potřebuje
o jídlech co zasytí
jak naše myšlení a přesvědčení ovlivňuje náš výkon
jak navýšit svůj výkon a životní energii
že nejde o to nikdy nehřešit

Lidské tělo JE totiž NEUVĚŘITELNÝ DOKONALÝ STROJ. Tím, jak s ním zacházíme, se nám odvděčuje. Chcete-li vědět něco víc, přijďte si užít mou přednášku.

Odnesete si určitě i něco navíc :)

Těším se na vás,

Vaše Martina

 

 

Doprovodné fotky

  • 8gwg2xq94um-22041958-2081912958791168-1695223229704517861-o.jpg
  • 1tuxgriagpv-16507908-1749369525378848-1276482368966777-n.jpg
  • 4eady2luzzq-4616390-nakupovani-2.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?