Vše co jste chtěli vědět o jídle (a báli jste se zeptat)

4z9ijd8cjiv67nt-martina-sarova.jpeg

Martina Šárová

Aloha všem co se chtějí naladit :) Vítejte na mém profilu. Jsem průvodkyně zdravého životního stylu. Pohybuji se mnoho let v oblasti zdravé stravy, pohybu a Více o lektorovi »

2rpz6lq854f-shopping-cart-2369143-960-720.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Kurz již navštívilo 28 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Zvu Vás na svůj kurz o zdravém životním stylu

Pokud vás zajímá téma dlouhověkosti, hubnutí, je pro vás důležitá pravda o jídle a chcete získat návod na bezstarostnou kuchyni, je tenhle kurz přesně pro vás. Nebude to kurz ve stylu dogma přes dogma a musíte dělat tohle a jíst přesně tamto. Kdyby totiž všechno fungovalo podle informací z časopisů, receptů a zkušených  rad internetu, nebudeme jako češi na šestém místě na světě v rakovině tlustého střeva. Šest z deseti Čechů má vyšší než normální váhu a každý pátý je obézní.

Mohu vás uklidnit, panika není na místě, ale je důležité se z chyb poučit a začít dělat věci jinak.

Každý člověk má svůj bio systém a vyhovuje mu něco jiného. Vždy si pro sebe můžete najít trochu času a můžete si také věnovat pozornost, abyste přišli na to, co je pro vás v jídelníčku správné.

Jídlo není o strachu a o výčitkách. Jídlo je především o to vědět, co které jídlo ukrývá. Pokud si uvědomíte, jakým způsobem a jak rychle člověka ovlivní prášky, pilulky, nebo drogy, musíte také chápat, že stejným způsobem na tělo působí potraviny. Vše je od základu od složení jídelníčku a na mé přednášce dostanete jednoduchý návod, jak jíst, co jíst a jaké potraviny vás uzdraví, omladí a detoxikují. Na druhou stranu se můžete poučit z toho, jaké jídlo vytváří v těle buněčný odpad a jak můžeme tento odpad z těla přirozenou cestou dostávat ven.  Nikdy není na škodu vědět, co která potravina v těle způsobuje a k čemu je vhodná, nebo nevhodná. Ale aby jste tohle všechno věděli, museli byste studovat několik dlouhých let.

Můj kurz vás obohatí o skvělé a praktické informace, ale zároveň i ušetříte i hodně času.

Ani výběr potravinových doplňků vám nepomůže, pokud nemáte v pořádku vaše zažívání. Nic z toho vás ale dostatečně nevyživí, pokud nemáte v souladu své bakterie v zažívacím traktu. Takže můžete utrácet za suplementa a superpotraviny, ale jejich vstřebatelnost není zaručená. Váš mikrobiom je alfou a omegou všeho :)

Když se chcete dobře cítit, musíte i kvalitně jíst, protože dříve nebo později vás toto dožene. Rozdíl vidíte u lidí kteří silně kouří a pijí alkohol, a první vizitkou jsou vlasy, zuby, pleť. Nečekejte tedy až se vaše bolesti stanou chronickými. Je naprosto v pořádku, když je vám 50 let a nebolí vás klouby, můžete aktivně žít, cvičit, věnovat se svým koníčkům a mít skvělý výkon. Žádné lidské tělo nemusí zemřít nemocné, opotřebované a bezmocné, což je přesným opakem pro ty, kterým na tom co jedí absolutně nezáleží a jsou vůči svému tělu lhostejní.

Tak ještě jednou, co to tedy bude?

Moje přednáška o zdravém životním stylu a významu potravin v našem jídelníčku vám pomůže pochopit potravinové souvislosti. Dozvíte se informace o hubnutí, přibírání a o naturální detoxikaci. Díky mým informacím pak můžete velmi jednoduše přebrat zodpovědnost do svých rukou. Poslechnete si informace o základu celostního přístupu k výživě lidského těla a dostanete skvělé typy, jak si udržet pevnou vůli a stabilní mysl. Dozvíte se fakta, že detox není na týden, ale je to přirozené zařazování různých jednoduše dostupných a chutných potravin do jídelníčku celoročně. 

Tak co se tedy dozvíte?

co stojí za tím, že hubneme, nebo nehubneme
vše o buněčné výživě
o působení volných radikálů
jaká strava je vhodná a jaká nevhodná
mýty a pravdy ve výživě
pravdu o bílkovinách a svalech
o budování svalů a jestli to jde bez cvičení
o hubnutí tuku a jak na to
jaké cukry jsou ty správné
jak jíst aby tělo dokázalo detoxikovat
co je to vlastně detox
jak zdravý je malý hlad
jaké tělo je dokonalé tělo
co jsou to zdravá střeva
kde sídlí naše imunita
jak má vypadat TO, co z našeho těla odchází
jak nastartovat hubnutí
vše o potravinách dnešní doby
vše o superpotravinách
o enzymech
o půstu
o dlouhověkosti
že z vyvážené stravy je půl zdraví
a co syrová versus vařená strava
enzymy a jejich význam v lidském životě
rychlá příprava jídel do práce aby tělo mělo vše co potřebuje
o jídlech co zasytí
jak naše myšlení a přesvědčení ovlivňuje náš výkon
jak navýšit svůj výkon a životní energii
že nejde o to nikdy nehřešit

Lidské tělo JE totiž NEUVĚŘITELNÝ DOKONALÝ STROJ. Tím, jak s ním zacházíme, se nám odvděčuje. Chcete-li vědět něco víc, přijďte si užít mou přednášku.

Odnesete si určitě i něco navíc :)

Těším se na vás,

Vaše Martina

 

 

Doprovodné fotky

  • 8gwg2xq94um-22041958-2081912958791168-1695223229704517861-o.jpg
  • 1tuxgriagpv-16507908-1749369525378848-1276482368966777-n.jpg
  • 4eady2luzzq-4616390-nakupovani-2.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.