Video kurz

Sebeobrana s teleskopickým obuškem

4382550-pm.jpeg

Petr Moučka

Moje firma vyškolila v kurzech sebeobrany a první pomoci již více jak 12 tisíc lidí. Z toho již 71 jsme přímo zachránili život a bezpočtu dalších jsme pomohli Více o lektorovi »

4382550-pm.jpeg

Petr Moučka

Moje firma vyškolila v kurzech sebeobrany a první pomoci již více jak 12 tisíc lidí. Z toho již 71 jsme přímo zachránili život a bezpočtu dalších jsme pomohli Více o lektorovi »

7ak0yv4gd9u6z89-seminare-sebeobrana-pro-muze-s-tele-1024x682.jpg

Úvodní video ke kurzu

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Od teď sebeobranu můžete trénovat online, sami z pohodlí domova. Díky propojení našich video-lekcí s tréninkovým plánem odejdete z online kurzu s tím, že jste se opravdu něco naučili. 

Unikátní kurz vedený přímo šéf-instruktorem a zakladatelem systému SORUDO Petrem Moučkou, kterého na běžném semináři nepotkáte. Je zaměřený na reálnou sebeobranu s teleskopickým obuškem.

Vhled do kurzu

Podívejte se jak online kurz vypadá, v rámci osmiminutové ukázky:

Co vám kurz přinese?

  • Zažijete trénink přímo s šéf-instruktorem.
  • Naučíte se základní koncept řešení kritických situací. 
  • Zjistíte, že teleskopický obušek je ještě lepší zbraň než jste mysleli
  • Dozvíte se časté chyby, které s teleskopickým obuškem můžete dělat.
  • Objevíte mezery ve vlastním tréninku
  • Získáte hodně návodů pro trénink - samostatně i se sparingem
  • Naučíte se improvizovat 

Další informace o kurzu: 

Teleskopický obušek patří bezesporu k nejlepším zbraním na sebeobranu. Jako každou zbraň je však potřeba ji umět ovládat. Už jenom způsob nošení a tasení může rozhodovat o celém dalším průběhu boje. Neméně důležitá je taktika boje a technika úderu.

Teleskop je ideální jak proti noži, tak proti skupině útočníků. Můžete volit intenzitu použití, podle závažnosti situace. 

Obsah online semináře je 7 lekcí a tréninkový plán. Kurz zvládne i člověk, který se nikdy "nepral" - jednou z největších výhod teleskopického obušku je stírání rozdílu síly a velikosti mezi obráncem a útočníkem. Je tedy vhodný pro každého, bez ohledu na pohlaví či fyzickou kondici.

Pokud nemáte s obuškem žádnou zkušenost, naučíte se, co je potřeba. A i když už jste třeba nějaký výcvik absolvovali v rámci služební přípravy, zaručujeme Vám nový pohled a nové možnosti použití této všestranné zbraně.

Získáte tréninkový plán, který vám umožní vše co uvidíte ve videu jít ihned natrénovat - sami nebo se sparringem.  

Pokud jste z daleka, určitě oceníte, že na náš online kurz nemusíte nikam jezdit a ušetříte tak čas i peníze.  Navíc dostanete přístup k online kurz na celý rok - proto ho můžete absolvovat mnohokrát a tím hodně peněz ušetřit a zároveň precizně zvládnout základy.

 

Víš, že Petr vede také tyto kurzy?

Víš, že Petr vede také tyto kurzy?

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.