Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Už si nevíte rady s dítětem? Zaměřte se na sebe. A aby to nebylo tak těžké, pomůže Vám s tím naše lektorka Kamila Balcarová na kurzu Vědomého rodičovství.

Kamila sama má 3 děti a více než 9let provází malé děti a jejich rodiče v Montessori pracovnách v rodinných a vzdělávacích centrech, věnuje se přednáškové činnosti, vede semináře pro rodiče, pedagogy i širší veřejnost.

Čeká Vás seminář věnující se 2 stěžejním tématům, a to:

Zrcadlení:

"Pojďme hledat i objevovat vzorce našich rodičovských postojů, vnímejme to zrcadlo, které nám každodenně nastavují naše děti, nechme se více vést na cestě tady a teď."

Seminář pro každého, kdo žije v blízkosti dětí, kdo je rodičem nebo prarodičem, kdo chce pozměnit své základní nastavení vůči dětem, kdo chce začít měnit sám sebe…
Vyzkoušíte si techniky, které Vám umožní jasněji nahlédnout do vašich rodičovských postojů, učiníte první důležitý krok na cestě k vědomému rodičovství.
Na modelových situacích ze života si ukážeme zrcadlo, které nám děti nastavují, zkusíte si, jak s ním citlivě a pozitivně pracovat. Prostor bude na řešení jedné konkrétní situace z vašeho života.

Přijetí a propojení:

Chcete zkusit nahlížet na každodenní situace s dětmi trochu “jinak"? Máte chuť se jako dospělý ve výchově dětí posunout, rozpoznat kdy a jak jednat, umět najít svůj střed?

Zajímá Vás, jak se zdokonalovat v roli vědomého rodiče?

Na celodenním interaktivním semináři budeme pracovat s tématem “přijetí i propojení” v symbolickém významu.
Vyzkoušíte si tvořivé techniky, které vás povedou k propojení se sebou, k hledání kontaktu se svým vnitřním dítětem. Od přijetí svého vnitřního dítěte může vést cesta k dítěti, které provázíme v roli dospělého. Ukážeme si, jak komunikovat s dětmi různého věku, jak se vyladit na jejich vývojové potřeby i jak se umět s nimi propojit v emocionální rovině.

Seminář volně navazuje na seminář Zrcadlení, je však možné se přihlásit i bez předchozí účasti.

S sebou pohodlné oblečení.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.