Večer upřímnosti

1yh8n8ix21h-sebastian-james-oblicej-ctverec.jpg

Sebastian James

Jsem psycholog a psychoterapeut působící v privátní i korporátní sféře. Věnuji se individuální terapii, partnerské terapii a seberozvojovým workshopům. V životě Více o lektorovi »

58iaj4lusy3709y-a9205236-9-15.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Na večeru upřímnosti se obvykle sejde skupina přibližně 12 účastníků. Společně rozvíjíme schopnost upřímné komunikace a sdělování i přijímání užitečné zpětné vazby. Přijďte si vyzkoušet, jaký vliv může mít na náš každodenní život sdílení v atmosféře otevřenosti, naslouchání a vzájemné podpory ve společnosti podobně smýšlejících lidí. Pocítíte svobodu, blízkost a svěžest a pomůže vám to dlouhodobě zlepšit vaše mezilidské vztahy i vztah k vám samotným.

Večer je rozdělen do tří částí:

  • První slouží ke společnému naladění se. Každý účastník má možnost se krátce ohlédnout za tím, co se v jeho životě za uplynulé týdny událo a co osobně vnímá jako důležité.
  • Druhá, hlavní část, je prostorem pro upřímné sdílení všeho, s čím se v současnosti ve vlastním životě potýkáme, jaké prožíváme emoce, co se nám nedaří či jaké před námi stojí překážky a výzvy. Tato část je dobrovolná a většinou se kvůli času nedostane na každého. Je proto potřeba se o čas trošku porvat.
  • Závěrečná část se nese v duchu experimentování s přímočarým sdělováním ocenění a výhrad. Učíme se sdělovat i přijímat zpětnou vazbu takovým způsobem, který je upřímný, užitečný a přitom ohleduplný.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.