Váš talent je životní kompas

228ettni1am-kalman-1.jpg

Kalman Horvát

Svou podstatou jsem rebel.  Proti čemu rebeluji?  Proti neviditelné zdi mezi dobrem a hojností. Vyrůstal jsem v přesvědčení, že existují dva druhy lidí. První Více o lektorovi »

99fslyr3aq4-bald-eagle-521492-1920.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Většina z nás si v určitém okamžiku svého života položí 3 ZÁSADNÍ OTÁZKY:

Mám já vůbec nějaký výjimečný talent?

Jak mohu smysluplně prospět světu?

Můžu být dobře finančně ohodnocen/á za svou výjimečnost a jedinečnost?

Většinou si na naše otázky odpovídáme dost jednoznačně. "neustále narážím na lidi s výjimečným talentem, ale já jsem obyčejná žena, průměrný muž a takhle to bohužel bude po celý můj život"

NEPLEŤTE SI DOVEDNOSTI S TALENTEM

NEjsem špičkový mentor a trenér paměti, ale můj talent REBELIE mi dává v očích mých klientů naprostou výjimečnost.

Jitka Kolaříková NENÍ nejlepší masérka, ale její talent PRESTIŽ způsobil, že má několik měsíců dopředu vyprodáno, i když má vyšší ceny.

I když lektorka Lena Achmeer NEMÁ silné podnikatelské myšlení a ambice "přitáhla" svou VÁŠNÍ (talent) na své kurzy pánevního dna stovky žen.

Dovednost je dřina. Talent je energie.

Každý člověk má talent. ALE NE každý ho zatím odhalil.

Když používáme svůj talent, tak se nacházíme ve vysoké energii. Nemusíme s nikým soutěžit a nemusíme nikoho pokořit, aby jsme byli prospěšní a dobře placení.

Ještě před workshopem Vám zašleme

Test jedinečnosti s 49 otázkami, který určí kombinaci dvou vašich nejsilnějších talentů. Zároveň obdržíte pdf podrobný manuál s popisem všech 7 talentů i situacemi, které jsou pro ně typické. 
Čeho se mám vyvarovat = kde je moje slabina a na co se naopak soustředit a co vyšperkovat? Najdete v něm odpověď na otázku, jak používat svůj talent v zaměstnání, nebo při podnikání. Stejně jako nápovědu, jak hledat talent u svých dětí a jiné.

A během 4-hodinového workshopu?

Kromě rychlého shrnutí se sedmi talenty si vše začneme rovnou  zkoušet v praxi, čím více otázek si nachystáte, tím více dostanete odpovědí a třeba budete odcházet s poznáním, že vy a třeba i vaše děti dokážete skrze své talenty vylepšovat život i druhých lidí.

"Kurz Váš talent je životní kompas" se oproti kurzu "Váš talent je jedinečnost"  prodloužil o jednu hodinu. Rozšířila se o další kapitoly pdf příručka a Test jedinečnosti, k praktičtějšímu využití času, se vyplňuje již přes kurzem = zůstává více prostoru jen a jen pro vás:)

Lektor kurzu Kalman Horvát má dva silné talenty. VÁŠEŇ - vytváří s lidmi silné a vřelé vztahy. REBELII - přináší neobvyklé postupy a řešení. Díky těmto talentům upoutal pozornost českých i zahraničních firem. Vytvořil kurz Netradiční finanční gramotnosti a spolupracuje s ženskými podnikatelskými kluby. 

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.