Úvod do albánštiny

6jzdbfmdk7wbqud-profilovka.jpg

Lucie Gramelová

Jazyky jsou moje vášeň. Vystudovala jsem španělštinu a řečtinu, taky miluju italštinu, polštinu nebo finštinu. Na cizích jazycích mě fascinuje úplně všechno. Líbí se mi, jak zní, a mám radost, když se mi to daří Více o lektorovi »

20150915-130712-albanie.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivníSledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Cíl a náplň kurzu

Cílem kurzu je během šesti vyučovacích hodin (6x45) poskytnout zájemci úvod do tohoto trochu tajuplného evropského jazyka. V první polovině kurzu se podíváme na výslovnost, základní fráze a časování pravidelných sloves. Povíme si o zvláštnostech podstatných a přídavných jmen. Ve druhé polovině kurzu se soustředíme na běžné konverzační obraty. Naprosto zásadní je pro mě, abyste odcházeli s pocitem, že jste opravdu mluvili albánsky.

Komu je kurz určen

Kurz je vhodný především pro začátečníky. Bereme vše od nuly. Kurz je určen všem, kteří se chystají odjet do Albánie jako turisti - v tom případě se zaměříme na běžné situace, které nás potkávají na cestách. Může se hodit také těm, kteří se chystají do Albánie pracovně. A v neposlední řadě by mohl zaujmout jazykové nadšence, kteří se prostě jen rádi učí jazyky.

Materiály

Možná víte, že na albánštinu u nás tak trochu chybí učebnice. Žádný strach, dostanete, vše co budete potřebovat, a taky spoustu věcí na doma.

Čas 

Pokud by se Vám hodilo přesunout kurz spíš do odpoledních či podvečerních hodin (případně víkend), je to možné. Napište mi a domluvíme se. Uvedený čas je spíš orientační. Kurz je půldenní, případně ho můžeme rozdělit na 3 plus 3 hodiny. Hodně záleží, kolik vydržíte :-)

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?