Umět se zeptat

6tok5y3c4sm-portretrinternet3mensi.jpg

Pavla Lysáková

Jmenuji se Pavla Lysáková a pracuji s klienty v individuální a párové terapii, v osobním rozvoji. Jsem připravena vyslechnout Vás a pomoci Vám s Vašimi problémy, dávat směr Vašim vizím a realizovat Vaše přání. Přicházíte Více o lektorovi »

13thwfd5uh3-4-woman-question-mark-700x525.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Zaměříme se v tomto semináři nejen na otázky, ale i na to, jak je důležité sledovat zpětnou vazbu a čeho si můžeme všímat u druhé strany.

Jak se zbavit bloků a nebát se zeptat je také důležitým  tématem nejen na osobní rovině, ale budeme se bavit i v rovině celospolečenské.

Proč je důležité sledovat zpětnou vazbu, o čem vypovídá druhá strana, proč jsou otázky důležité a jak je můžeme více používat v běžné praxi. Vyzkoušíte si na různých modelech a zážitkových cvičeních, jak otázky fungují a dostane se vám mnoho odpovědí na i na různá osobní témata, která jste si méňe uvědomovali. Otázky mají velkou moc, jsou velmi mocné.


Pracuji jako terapeutka a používat otázky je základ mé práce, také je nutné vědět, jak s otázkami zacházet, aby se klienti cítili bezpečně a zároveň byli otevření pracovat na náročných tématech. Pokládat otázky dobře patří k terapeutickým dovednostem. Jedná se o dovednost, kterou může obsáhnout a používat do značné míry každý. Chci vám zprostředkovat alespoň náhled a cestu pokládání otázek a umění se zeptat.

Vhodné pro firemní prostředí i pro jednotlivce v osobním rozvoji.

Doprovodné fotky

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?