Úchytky k šuplíkům a skříňkám
Kurz teď nemá vypsaný termín
Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.
A co jiného je na očích stále, jako čudle u skříní? Snaží se být nenápadné, snaží se nevypadat ušmudlaně, snaží se nebýt, jen aby nebyly tak nudné.
JE ČAS JE VYMĚNIT!
Popis kurzu
Během dvouhodinového kurzu si namalujete čtyři nové úchytky ke skříním. Vyberete si z více než čtyř desítek barev a desítek technik zdobení glazurami. Úchytky v dílně ještě nějaký čas zůstanou, aby měly čas proschnout a projít výpalem v keramické peci na teplotu vyšší než 1000°C, pak budou krásné, lesklé, zářivé a připravené na cestu k vám domů.
Kde se kurz koná
Sejdeme se v překrásných prostorách SLOU FLOU www.slouflou.cz na Vinohradská 23. (nejbližší metro MUZEUM, jede sem také autobus z Florence, zastávka Italská)
Tato nádherná dílna je dostupná i pro mimopražské, cesta z Hlavního nádraží trvá 8 minut.
Cena kurzu
850Kč za sadu 4 úchytek. Každá další úchytka 160Kč.
Další zajímavé kurzy
Nebojte se procesů aneb jak začít s procesy
Praha ,
Watch'n'learn: Praktická AJ I díl
Sex je umění
Webinář - online ,
Betonování – šperky, květináče, doplňky
Praha ,
Obnovení lásky k vlastnímu životu
Praha ,
Nejoblíbenější kurzy tohoto týdne
Módní workshop; Sama sobě stylistkou
Praha ,
Zabijáci v zahradnických službách
České Budějovice ,
Řekni to indonésky - Základy jazyka pro cestovatele
Nymburk ,
Vyšívací workshop
Praha ,
Obnovení lásky k vlastnímu životu
Praha ,
Odpovídáš či reaguješ na tento komentář: