Tvorba obrazů pomocí umělé inteligence

4aoh8utjrb8uudf-artin-1-2022-color-175.jpeg

Miloslav Smutka

Vystudoval Fakultu informačních technologií Vysokého učení technického v Brně. O záludnostech lidského mozku, moderní techniky a jejich kombinace přednáší již Více o lektorovi »

6ylo7l8khmk56s1-milo-artificial-inteligence-drawing-an-image-professional-light-45e7996c-c648-47ad-a3d3-be42590d9c3a.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

V tomto kurzu budete mít možnost vytvořit neuvěřitelné obrázky ve fotorealistické kvalitě nebo v libovolném uměleckém stylu, jaký si jenom dovedete představit. Zvládne to úplně každý, bez nutnosti technických znalostí nebo znalosti angličtiny. Stačí mít přístup na internet. 

Chtěli byste vidět obraz, kde King Kong sedí na pláži obklopený šesti hnědými štěňátky a předčítá jim z Knihy džunglí? A co kdybyste ho rovnou vytvořili? S umělou inteligencí Midjourney je to hračka. Monstrum z vesmíru s dvanácti chapadly řídící vesmírnou loď ve stylu barokního obrazu? Fotografie čokoládového dortu ve tvaru žárovky, který vypadá jako by ho právě vytvořil talentovaný cukrář? To všechno a daleko víc si můžeme společně nakreslit! 

Takto vytvořené obrazy si poté můžete vytisknout a pověsit na zeď nebo použít jakkoliv jinak budete chtít, včetně komerčních aktivit. Představte si, co všechno se dá dělat s takovým nástrojem. A pokud stále váháte, podívejte se na doprovodné fotky. Všechny byly přesně v této podobě vygenerovány pomocí Midjourney, stejně jako obrázek v záhlaví tohoto kurzu.

Kurz je určen pro úvodní seznámení s umělou inteligencí generující obrázky.

Doprovodné fotky

  • 6j7tdpn32jkgkq8-image-1.jpg
  • 4fy6jd14erc6pnb-image-2.jpg
  • 8voepk1jychl1yz-image-3.jpg
  • 2oz4ag20nuvxqn5-image-4.jpg
  • 917cz9tiu14w5cd-image-5.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.