Tvář pod maskou: workshop Gestalt theatre

14bwcik7y00-dscf1200-xp.jpg

Tomáš Andrášik

Tomáš je lektor osobnostního rozvoje a psychoterapeut ve výcviku. Má bohaté zkušenosti s vedením sebezkušenostních a osobnostně rozvojových skupin a workshopů. V ČR rozvíjí metodu Gestalt Theatre prostřednicvím Více o lektorovi »

8uw4m1qkspw-27973942-861113450734835-4151155504714997394-n.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Víkendový sebezkušenostní workshop Gestalt Theatre. Tématem budou masky, které si v životě nasazujeme. Masky, které nám pomáhají udělat správný dojem. Které nám pomáhají působit navenek neohroženě, naivně nebo ukřivděně. Masky, které nám pomáhají plnit očekávání našeho okolí.

Pomáhají ale doopravdy a za všech okolností? Co když nám zároveň brání žít autenticky a navazovat s druhými vyrovnané vztahy bez přetvářky? Každá taková maska někdy měla a třeba stále má v našem životě své místo, někdy jej ale zabírá příliš mnoho. Jak se životem posouváme dopředu, mohou se masky stávat také přítěží, kterou je potřeba odložit, chceme-li růst ke svobodě a opravdovosti.

Workshop je příležitostí setkat se s vaší maskou v bezpečném prostředí, prozkoumat, jak maska ovlivňuje vaše jednání, vyzkoušet si, jak by se některé situace mohly proměnit, kdybyste masku odložili a ukázali lidem kolem vás svou tvář.

Téma masky na workshopu prozkoumáme prostřednictvím technik Gestalt theatre, využijeme společný čas a prostor k reflexi našich zažitých způsobů sebeprezentace a k hledání autenticity. Ztvárníme masku každého účastníka, prozkoumáme, odkud pochází a v jakých situacích je možné se bez ní obejít. 

Doprovodné fotky

  • 7bi552s4122-tvar.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.