Trochu jiný těhotenský kurz

44hn3vy9i7l-sitinova-marketa-profil.jpg

Markéta Šitinová

Farář se ptá Vatikánu: „Smí se u modlení kouřit?“ Vatikán odpoví: „Ne.“ Jezuitu zajímá totéž, ale položí otázku jinak: „Smí se u kouření modlit?“ Vatikán odpoví: „Ano.“ Jiný úhel pohledu nás může výrazně přiblížit k cíli Více o lektorovi »

2t56882iets-tehotensky-kurz.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

 

V těhotenství máte pochopitelně plnou hlavu miminka – jak ve Vás roste, jak proběhne porod, jak budete kojit… Věnujte se ale i Vám samotným a svým pocitům. Pojďte si odpovědět na otázky, které se Vám určitě honí hlavou: Jak mám zpracovat své strachy i radosti? Jak mohu své dosavadní životní zkušenosti využít pro novou životní etapu? 

 

Na kurzu propojíme teorii s konkrétními otázkami:

  • Uvědomíme si, že těhotenství je samostatná životní etapa, ve které jako ženy řešíme specifické výzvy a otázky. Některé jsou na nás kladeny zvenku, jiné si na sebe klademe my samy.
  • Nebudeme se vyhýbat ani okruhům, o kterých se můžete bát či stydět mluvit. Některé z vás třeba mají obavy, že už nic nebude tak jako dřív, jiné se bojí, zda své děťátko mají dostatečně rády...
  • Seminář je zároveň veden tak, abyste si připomněla a uvědomila takové stránky své osobnosti, které můžete využívat i v životě, který se Vám možná nyní mění před očima. Tak, abyste byla spokojena zejména Vy, nejen ti, co Vám udílejí třeba i dobře míněné rady.
  • Seminář probíhá v komorní atmosféře jen několika žen (max. 4), prostor vidíte na obrázku níže. Umožní sdílet své myšlenky, nápady i pocity. Sdílení však není povinnost, můžete jen naslouchat. Záleží na Vás. Může pro Vás být podporou to, že uvidíte i jiné ženy, které mají obdobné pocity a otázky. Cílem semináře je, abyste odcházela příjemně naladěná a s vírou sama v sebe.

Dalším efektem semináře může být navázání osobního přátelství s jinou maminkou či maminkami, se kterými si můžete být vzájemnou podporou a oporou – větší než Vám může dát virtuální přátelství na chatu.

Milé maminky, myslete i na sebe! Těším se na Vás. 

 

Doprovodné fotky

  • 3yw7j1fws7o-velflikova.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?