Tři světla v horoskopu - Slunce, ascendent a Luna

6ekbgc2pexrcgai-1stfm7xmdyl6vid-dsc-7210.jpg

Lenka Chrenščová

Astrologie je mojí vášní už mnoho let. Odmalička jsem studovala astrologické knihy, pozorovala lidi kolem sebe a snažila se navnímat jejich chování a dávat si je do souvislosti s jednotlivými znameními zvěrokruhu. V Více o lektorovi »

3hpvyzaqtdel7py-52ka2v65ey4zj90-dsc-7131.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Workshop Tři světla v horoskopu je určen astrologickým začátečníkům nebo všem těm, kteří už astrologii znají, ale chtějí se na své planety podívat jinýma očima.

Na workshopu se budeme věnovat jednotlivým planetám a znamením. Vysvětlíme si, jaké talenty, výzvy či možnosti přinášejí do našeho života. Cílem kurzu je poznat lépe svůj vnitřní svět a tím pádem sám sebe. 

Pro práci s horoskopem je nezbytné mít s sebou vlastní horoskop. Ráda účastníkům horoskop vytisknu předem. Potřebuji znát jejich datum, místo a čas narození. Pokud není známý čas narození, dá se pracovat také - ale bez ascendentu, pouze se Sluncem a částečně s Lunou.

Astrologii se věnuji již 10 let a je mojí vášní i koníčkem, nově i obživou. Ráda předávám její moudrost dalším lidem, jelikož věřím, že nám přináší zajímavé a důležité podněty do života.

 

 

Doprovodné fotky

  • 3662jsqdju2sxqt-8kkxngko0928gl4-dsc-7197.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?