Tematické výlety s rodinami

2tlikm7f3cyf997-foto-small-1.jpg

Anna Dočkalová

Zajímám se o rodinné soužití a o to, jak tráví rodiny společně volný čas. Čím rodiny volný čas naplňují a jak si věnují skutečnou pozornost? Co dělat pro to, abychom se necítili v rodině sami a jak si vybudovat síť Více o lektorovi »

2oy2n0wfx4tbvpj-img-20171130-wa0008.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Jak bude kurz probíhat?

Kurz bude mít podobu rodinného výletu, na kterém posílíme rodinné vztahy. Budeme venku, offline a budeme se zajímat o sebe. Pokaždé bude výlet mít jiný program, proto mohou rodiny navštěvovat kurz pravidelně a utužovat tak vztahy s ostatními rodinami.

Seznámíme se, vyrazíme na výlet, který bude na konkrétní téma, to dopředu záměrně nebude známo a dozvíte se ho až na místě. K tématu se bude vázat příběh. Očekávat můžete šipkovanou, výlet s hostem, cestu za bobříky, nebo pirátskou cestu. 

Výlety budou koncipovány tak, aby si z něj odnesli zážitek jak děti, tak dopsělí. 

Komu je kurz určen?

Kurz je určen pro maminky, tatínky a děti od 5 do 12 let. Dorazit můžete v jakémkoliv počtu členů rodiny. Částka 300 Kč je za celou rodinu. Jedná se o zavádějící cenu, kurz bude v dalších termínech dražší. 

Kde bude kurz probíhat? 

Sejdeme se venku v přírodě. Drobný déšť a chladné počasí pro nás nebude překážkou. Ztížené podmínky totiž můžou vést k mnohem silnějšímu zážitku. Místo srazu bude upřesněno před konáním kurzu. Vždy se budeme pohybovat v rámci města Brna.

Co si z kurzu odnesete?

Odnesete si nové pohledy na spolufungovaní v rodině, skutečný rodinný zážitek, vzpomínky, zhodnocení uplynulého měsíce a naplánování dalšího měsíce podle potřeb všech členů rodiny a možná i něco víc.

Co s sebou?

S sebou si vezměte: sportovní oblečení, svačinu, pití a dobrou náladu

 

Doprovodné fotky

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?