Staň se svatební vizážistkou, kadeřnicí a manikérkou!

5tlfdul05qp-daniela.jpg

Daniela Šteruská

Kurzy líčení, účesů a úpravy nehtů nebo pletení Merino deky s Danielou Šteruskou! Vystudovala jsem uměleckou školu a pracuji v médiích jako scénáristka, střihačka a režisérka. Tíhnu ke krásným... Více o lektorovi »

6l5bmnp8bb0-6oonob2dfed-shutterstock-shutterstock-709285234.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Staňte se univerzální svatební guru! 

Největší problém většiny nevěst v jejich velký den je jasný. Kdo mne nalíčí? Kdo mne učeše? Kdo mi udělá nehty? A budu muset přejíždět z místa na místo? Staňte se tím, kdo všechny tyto otázky vyřeší all in one

Kurz obsahuje know-how jak s stát vizážistkou, kadeřnicí, manikérkou a psychologem v jednom. Navíc se naučíme oblékat nevěsty do šatů, vázat jim květiny do vlasů a učesat u toho ještě maminku a družičky. 

Daniela vám ukáže celý postup její praxe a poradí vám, jak se k nevěstě chovat, jak moc jí nalíčit a učesat, jak jí přesvědčit, že vy víte co jí bude slušet a navíc jak jí uklidnit v její velký den. 

Nejdříve si ukážeme krásné svatební líčení, poté několik účesů a druhů ozdob a na závěr si vysvětlíme jak nevěstě za pár minut udělat profi manikúru. 

Kurz se bude odehrávat v krásných prostorách na Praze 1. V rámci kurzu si  můžete vyzkoušet všechny pomůcky a kosmetiku, kterou Daniela používá, ale vezměte si i vlastní věci, abychom mohli zhodnotit jejich vhodnost. 

Bude čas i na diskuzi, dotazy a případné zkušenosti, se kterými jste se již třeba setkali. Kurz je vhodný jak pro vizážistky, kadeřnice, manikérky, které chtějí rozšířit své pole působnosti tak pro amatérky, které by chtěli v tomto odvětví začít pracovat. 

Daniela se na vás už moc těší. 

Doprovodné fotky

  • 6ejaybg0riq-pic1.jpg
  • 4tnzmeslss7-profil.jpg
  • 72b5zjjh7ze-pic3.jpg
  • 4q9ca24dmo6-pic-4.jpg
  • 2r1chyzqwp5-pic-8.jpg
  • 17g3btwbhc8-pic-9.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.