SPOLU - partnerský manuál "naživo"

2pa6je9ft9d-sylvie-s-profil-koleuka.jpg

Sylvie Samsonová

Jsem věčný optimista s vystudovanými právy a ekonomikou a andragogikou. Posledních 15 let jsem lektorkou rozvojových kurzů ve firmách a v posledních 8 letech jsem k tomu přidala partnerskou poradnu, díky níž jsem se Více o lektorovi »

2pa6je9ft9d-sylvie-s-profil-koleuka.jpg

Sylvie Samsonová

Jsem věčný optimista s vystudovanými právy a ekonomikou a andragogikou. Posledních 15 let jsem lektorkou rozvojových kurzů ve firmách a v posledních 8 letech jsem k tomu přidala partnerskou poradnu, díky níž jsem se Více o lektorovi »

647bbxb4rnc-a.jpg
Stránského 37, Brno, Brno (mapa)

Termín je dostatečně naplněn – kurz proběhne, hurá!

Zbývá 18 míst

Přihlášení účastníci

Nevyhovuje ti termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti vědět, jakmile lektor vypíše nový termín.

Poznámka k termínu

Jde o první termín na naučme se.cz a proto je za zvýhodněnou cenu, od dalšího cyklu bude standardní cena 1290 Kč. 

O čem to bude? 

Na semináři projdeme jednotlivé oblasti vztahu každého páru, na konkrétních situacích z naší partnerké poradny si popíšeme:

 

  • Jak funguje muž a jak funguje žena - zaručeně se pobavíte ,-)

 

  • Podíváme se společně také na Partnerské rituály, které jsou celkem tři a právě tyto nám pomohou vztah udržet i v "těžších" životních obdobích. Jsem zvědavá, který Vás bude bavit nejvíce.

 

  • Něco si povíme i o Komunikaci mezi partnery, zároveň si na hře vyzkoušíte, jak na to ,-)

 

  • Sex ke vztahu nepochybně patří a proto určitě probereme i toto téma, co od sexu očekává žena a co očekává muž se poměrně liší, na to se zaměříme, řekneme si jak to udělat, aby vás sex spolu stále bavil.
     
  • V průběhu semináře poznáte díky jednotlivým hrám sami sebe, a uvědomíte si, co ve vztahu je pro Vás klíčové a co možná zbytečně přeceňujete. Naučíte se, jak SPOLU fungovat tak, abyste spolu nejen přežívali, ale abyste si společně život užívali.

 


Proč jít na tento kurz a právě ke mě?


Již osmým rokem vedu partnerskou poradnu v Brně, kterou k dnešnímu dni prošlo více než 350 párů. Úspěšnost v naší poradně činí k dnešnímu dni 72,6%. Jsem také autorkou knihy SPOLU - partnerský manuál (pokud knihu máte, a chtěli byste napsat věnování, tak si ji vezměte, pokud si ji budete chtít koupit, tak i v tomto bodě máme dobré zprávy, zakoupení knihy bude možné na místě za 300 Kč).

 


Pro koho je kurz určen?


Na seminář se mohou přihlašovat páry i jednotlivci. Je jedno, jestli jste spolu dva, tři, deset nebo dvacet let. Fungovat to může vždycky, a mnohem lépe, než jste doufali. Naučím vás věci, které můžete zavést hned do praxe a hned si tedy Vaše "spolu" užívat ,-)


 

Vezměte si s sebou dobrou náladu, o vše ostatní se postarám ráda já :-)


 


Těším se na viděnou ,-) Užijeme si to :-)
Vaše Sylvie

 

 

Doprovodné fotky

  • 23hmx7p01qr-man-1031506-1280.jpg
  • 1dcorkvfa00-oavltzh4r1ubfmayi6tfbg.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.