Seznam se (pro Ajťáky)

6mnibai2chd-fullsizeoutput-602-2.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Kurz již navštívilo 37 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Přijď si vyzkoušet něco nového. 

Mezilidské vztahy a to, s jakými lidmi trávíš nejvíce času, má neuvěřitelný efekt nejen na tvůj život, ale i na tebe jako člověka. Čekat na to, až ti spanou do klína, není ta nejlepší strategie.

Na kurzu se dozvíš

  • jak se seznámit s lidmi v různých prostředích,
  • kde hledat lidi se kterými si budeš rozumět právě ty,
  • jak překonat ostych a navázat kontakt právě teď a tady.

Nejen to, ale především to zažiješ na vlastní kůži. Odejdeš se sebedůvěrou a superschopností navázat vztahy instantně, s naprosto neznámými lidmi.

Ale možná také s novými přáteli a neskutečnými zážitky.  Určitě nic z toho nezažiješ, pokud nepřijdeš a nepřekročíš právě svoji komfortní zónu.  

Chceme nabídnout maximum pouze v tom, v čem reálně poradit můžeme. Takže se omlouváme, ale zatím nemáme až tolik co předat účastníkům z části něžného pohlaví ? i když bychom rádi, tak nemůžeme radit v poli na kterém se tolik nevyznáme, pardon ?? :D 

 

díky moc za zpětnou vazbu od účastníků kurzu ❤️ 

 

Názor na kurz "Seznam se! ❤️": Tohle byl z intelektuálního hlediska zatím nejzajímavější kurz na Naučmese, na kterém jsem byl a to v něm není žádná klasická prezentace (nepotřebuje ji). Jádro kurzu je, že se vás autoři kurzu snaží přimět mírně překonat svojí komfortní zónu a navázat dialog s opačným pohlavím s různými místy dost obskurními záminkami. Lektoři jdou příkladem a ukážou, jak na to. Zároveň nikoho do ničeho nenutí, pouze navrhují, co by kdo mohl zkusit. Kurz mi přijde mířený na muže s komunikační bariérou. Přihlásit se na tenhle kurz chce trochu odvahu, ale zkuste to, budete překvapeni s jak blbým začátkem se dá navázat dialog s holkami. Taková malá psychologická hra. Za mě jednoznačně palec nahoru!

Názor na kurz "Seznam se! ❤️": Bomba

Doprovodné fotky

  • 74xllcjvkft-fullsizeoutput-602.jpeg
  • 3854qzmh7ga-fullsizeoutput-794.jpeg
  • 5e3p2xel3pr-fullsizeoutput-795.jpeg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.