Rozšiř si své obzory v kresbě - malbě (živý model) mužský akt
Kurz teď nemá vypsaný termín
Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.
Kurzy probíhají v časové ose 4 krát do měsíce od 17 do 19 hodin v úterý. Každý kurz je individuální a jeden na druhý není vázán.
Modelem je vícemistr v kulturistice ml.dorostu 2019 Tadeáš. Což je velice dobrý materiál pro výuku tohoto směru.
(Viditelná svalová hmota, pevné postoje a výdrž.)
Pouze 10 volných míst na ateliér.
Tento kurz je vhodný pro začátečníky, pokročilé i profesionální malíře, tedy pro všechny kdo se chce naučit či zdokonalovat v kresbě – malbě figury, pod stálým vedením akademického malíře.
"Důležité však je, co vše dokážeš využít z tvých vnitřních zdrojů, o kterých jsi doposud ani nevěděl/a."
Po příchodu dostáváš k dispozici stojan, židli, úhel, gumu, utěrku i papír. (Tedy veškeré pomůcky s kresbou spojené.)
Kurz je vhodný od 10 let - neomezeně.
Během dvouhodinové výuky je 15 minutová pauza na občerstvení v naší kavárně a odpočinek. Celkem ti kurz zabere zhruba 2,5 hodiny.
Domů si odnášíš svá díla i důležité poznatky z výuky.
Další zajímavé kurzy
Chcete si koupit nový fotoaparát a nevíte který? Společně na to přijdeme
Praha ,
Pletení od začátku 1.
Praha ,
Individuální životní koučink aneb vím, co chci
Praha ,
Jak si užít běh a neurvat si koleno?
Kdekoli v ČR ,
Zdravé tělo v kondici
Praha ,
Nejoblíbenější kurzy tohoto týdne
Hravé háčkování pro začátečníky
Brno ,
Jak vymýšlet nápady
BRAND JE MRKEV: A-se-ty
Brno ,
Módní workshop; Sama sobě stylistkou
Praha ,
Základy indického vaření aneb zdravotní aspekty indického stravování
Ostrava ,










Odpovídáš či reaguješ na tento komentář: