Video kurz

Hvězda komunikace s Laštovkou na drátě a umělou inteligencí

51da7skf2sjtqcj-img-8259.jpeg

Petr Laštovka

👨🏼‍🦲Dělám reklamu. Učím dělat reklamu. 🐦 Jsem Petr Laštovka a tady jste se mnou na drátě. Na herohero.co/lastovkanadrate mám nepodcast o 🤖👨‍💻 DIGILIDECH. Na Více o lektorovi »

51da7skf2sjtqcj-img-8259.jpeg

Petr Laštovka

👨🏼‍🦲Dělám reklamu. Učím dělat reklamu. 🐦 Jsem Petr Laštovka a tady jste se mnou na drátě. Na herohero.co/lastovkanadrate mám nepodcast o 🤖👨‍💻 DIGILIDECH. Na Více o lektorovi »

36fv6jyb1y5pis1-hvezda-intro-foto.jpg

Úvodní video ke kurzu

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

🚀 Jsem Laštovka a teď můžete být se mnou drátě, abych z vás udělal Hvězdu komunikace. 🚀

🙌 Představuju vám svůj unikátní on-line video workshop, který změní váš způsob myšlení a otevře cestu k novému kreativnímu pojetí. 🌟

🎓 Stane se z vás mistr? 🎓

Během hustých 164 minut vám předám znalosti, které jsem nasbíral za tisíce hodin, a které mají hodnotu statisíců korun. 💎 A to vše za méně, než stojí véča s lepším pitím pro vás a nepříjemného šéfa, za kterou vás nadřízený stejně nepovýší. 🍻

🚀 Komu je workshop určený? 🚀

Všem kreativcům, kteří se chtějí naučit nově kreativně uvažovat. Všem stratégům, kteří chtějí získat znalosti o unikátním strategickém nástroji pro tvorbu komunikačních strategií. Všem accountům, aby konečně dokázali získat správné informace od klientů, a dokázali je ještě lépe předat svým kolegům v agenturách. Všem markeťákům, kteří už nechtějí dělat při vytváření briefů chyby. Všem, kteří chtějí vidět, jak dokáže být inspirativní práce s Chat-GPT4, Bingem, DALL-E, Gamma.app... Vám všem Hvězda komunikace pomůže!

🔬 Vaše investice do budoucnosti 🔬

Věřte mi, umělá inteligence vás nepřipraví o práci sama. Budou to lidé, kteří se umělou inteligenci naučí využívat lépe než vy. 🤖👨‍💻 Investujte do sebe a naučte se novým věcem. Jsem tu, abych vám s tím pomohl.

💬 Jsem tu pro vás 💬

A co je ještě lepší, než mít k dispozici video plné informací? Možnost konzultovat své otázky přímo se mnou! 👨‍🏫 Za jeden jednorázový poplatek 1000 Kč budete mít neomezený přístup k výukovému videu.

🕊️ Udělejme společně dobro 🕊️

A na závěr – když budete se mnou na drátě, nejenže získáte nové dovednosti a pochopení, ale také uděláme společně něco dobrého. Část výtěžku z vaší investice jde přímo na podporu organizace Fuck Cancer, která pomáhá šířit povědomí o rakovině mladých lidí. 💪💕

Přileťte za mnou! 🚀 Těším se na vás a jsem připraven vám pomoci.

P. S. K workshopu jsem připravil taky pracovní sešit, který si můžete tady stáhnout a vytisknout ještě před tím, než si video pustíte. Sešit může dobře posloužit jako zápisník.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.