Psaní je hraní

5bcm2os8a1j-terezamyskova.jpg

Tereza Floriánová

Pomáhám lidem objevit svět moderní kaligrafie a učím je ovládnout krasopis. Odmala se věnuji různým výtvarným technikám a tak nebylo vyhnutí a již téměř 10let pracuji jako grafik na volné noze. Skrze svoje koníčky Více o lektorovi »

5nc9ynwmusz-psanijehrani-image01.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Co se naučíte?


Seznámíte se s moderní kaligrafií (jinak také krasopis nebo faux calligraphy). Naučíme se základní tahy z nichž pak sestavíte celou abeceda. Procvičíme celou abecedu, spoustu slov a ozdoby textu.

Je to zábavná a relaxační činnost, která se vám určitě bude líbit.

Pracovat budeme brush penem (štětcový fix) a s písankou “Psaní je hraní”, kterou jsem vytvořila a je v ceně kurzu. Dále si odnesete štětcový fix, tužku, blok na procvičování. Na konci kurzu spolu vytvoříme i malé umělecké dílo, které si můžete vystavit jako krásný výsledek své práce nebo ho někomu darovat.

 

Komu je kurz určen?

Pro úplné začátečníky. Není dúležité, že se vám nezamlouvá váš vlastní rukopis nebo neumíte malovat. S sebou nemusíte nic nosit, vše potřebné dostanete a odnesete si pracovní listy na další trénování doma.

 

Délka kurzu: 3 hodiny
Kapacita kurzu: max. 12 osob

Doprovodné fotky

  • 9x9upky60r6-pjh-01.jpg
  • 173jxvj5ar2-pjh-02.jpg
  • 2d91ruxgec3-pjh-04.jpg
  • 3u2ue39pnu2-pjh-03.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?