Pojďme se společně vydat do říše strachů, pochybností a toho všeho co nedokážeme, protože …

5m5ngsim59u-profil-evolution.jpg

Veronika Petrová

Veronika původně pracovala jako herečka a moderátorka, ale osud a práce na sobě ji zavedla k neurovědě a k hluboké duchovní práci sama na sobě. Založila svůj vlastní projekt „Šťastná mysl" na základě této cesty do nitra, Více o lektorovi »

3787tjmsx6p5prx-empty-concrete-tunnel-through-mosque-1007431.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Pojďme se společně vydat do říše strachů, pochybností a toho všeho co nedokážeme, protože … a to si doplňte sami. Jak malý krůček nás dělí od nás samotných? Od štěstí, vnitřního naplnění, úspěchu, vnitřního klidu a posunu v životě. Jen se vydat na cestu... Bez strachu a pochybností, protože právě ty nám cestu blokují.

Po mnoha letech práce a tréninků své mysli, těla, duše i ducha přicházím s touto přednáškou, která Vám otevře dveře do jiných sfér Vašeho bytí. Je to o vědomí, vibracích a energii. Proto je dobré mít vědomí a vibrace na co nejvyšší úrovni a energie v těle vyrovnané. 

Vše je ukryto uvnitř, o tom není pochyb. Nejsou to žádné kecy. Promiňte mi to slovo, ale opravdu nejsou. Je potřeba ale ty slupky cibule odházet a být tím, kým jste byli, když jste se narodili. Když jste ještě v dětství běhali bezstarostně a byli sami sebou bez celodenních myšlenek a hloubání o tom co bylo, co je a jak bude?

Proč jít na kurz?

Změní Vám to pohled na svět a posunete se ve svém životě. Odejdete s návodem na splnění svých cílů, snů a přání. Jestli si ale myslíte, že to stačí, tak nechoďte! Na cílech se dále musí pracovat. Kontinuálně! I kdyby pět minut denně.

Co spolu objevíme?

Vás a Vaše Já či chcete-li Ne-Já.

Pro koho kurz je?

Pro všechny, kteří chtějí začít rok 2020 žít naplno, s úsměvem, odvahou a odhodláním!

 

 

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?