Podnikání, jako cesta k finanční svobodě

7gxfaa8199w2z5g-petr-na-kruh.jpg

Petr Odehnal

Vyplň svůj volný čas! Skryté heslo našeho projektu FYFT, který řídím (fill your free time). FYFT baví lidi - vytváří prostředí, ve kterém se při hře zapojují silné emoce jako pocit naplnění z pokroku, rivalitu i Více o lektorovi »

20140908-224747-2014-09-06-10.54.04.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Co se chopit iniciativy a začít něco dělat pro svoji budoucnost? Zapracovat na sobě nyní, abyste se měli v budoucnu lépe, dosáhli finanční svobody a byli nezávislí.

Workshop je solidním základem pro ty, kteří přemýšlejí o podnikání ale nemají potřebné znalosti, či zkušenosti k jeho rozjezdu. Případně čekají na svůj nápad, neví, kde začít, nebo si nevěří, že to lze dosáhnout už v mládí při studiu.

Největší význam má tento kurz pro mladé lidi a studenty (např. VŠ).

Vycházím ze svých zkušeností:

Podnikání se věnuji od svých 14 let a od té doby jsem realizoval spoustu projektů. Prodáváním sběratelských pivních lahví to vše začalo. Pokračovalo to prodejem kšiltovek New Era; oblečením značky Jordan nebo výrobou sebeobranných pomůcek. Současně se nejvíce věnuji obchodu YoyoMania.cz, který dosahuje tisíců objednávek ročně. Do toho exklusivními právy distribuuji velkoobchodně značku VOSUN v ČR a Slovensku. Věnuji se i investování do nemovitostí (v jedné z nich se koná kurz). O podnikání a s tím souvisejícími věcmi čtu přes 50 knih ročně a učím se, kde to jen jde.

Spousta přátel v mém okolí začala po krátké instruktáži podnikat. Proto jsem vše sepsal, zkompletoval do jednoho balíčku a udělal z toho 6 hodinový workshop.

Pobavíme se o tématech jako:

 • Podnikání, úspěch, životní styl, svoboda
 • Vy – jaké máte vsugerované omezení, na čem můžete stavět, jak se vypracovat
 • Pochopení cesty podnikatele – ukážeme si způsoby, jak dosáhnout cíle a co to obnáší
 • Zásady a návyky – čeho se v podnikání musíte držet, co funguje a co je jen pohádka
 • Realizace – způsoby uplatnění nápadu v praxi, jak z nápadu vytěžit maximum
 • Zhodnocení, cesta ke svobodě – kam směřovat vydělané peníze
 • Základy právní a administrativní problematiky  - co by se mi hodilo vědět, když jsem začínal. Přizpůsobené dotazům účastníkům každého kurzu

Před seminářem ještě krátké tipy:

 • Nebojte se, že něco nevyjde. Problém by byl, kdyby vás to srazilo, a už jste se báli pustit do něčeho jiného. Realizací jste nabrali zkušenosti a uvidíte lepší příležitosti v budoucnu. Je to mnohem lepší způsob, než za 5 let litovat, že jste se do ničeho po celou dobu nepustili.
 • Vydávejte vaše služby i výrobky s označením BETA. Nekonečným přemýšlením nad vaší službou/výrobkem, co ještě můžete vylepšit, se dostane často do stavu, kdy to celé skončí v šuplíku, nikdy to není dokonalé a nikdy to nespatří světlo světa
 • Svůj cíl si rozdělte na malé dílky. Je mnohem snazší dosáhnout malých kroků, než se nechat paralyzovat velkými (našetřit 5000,- než sehnat peníze na nákup nemovitosti; napsat první článek, místo velkého založit blog…

 Těším se na vás, Petr

Doprovodné fotky

 • 20140908-224747-další fotografie1.jpg
 • 20140908-224747-další fotografie2.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?