Pište jazykem svého zákazníka (konzultace)

4yd1vukohwfehjj-img-2453.jpeg

Martin Skřivánek

Už třináct let se pohybuji v obsahovém marketingu. Psal jsem texty, vytvářím online značky a marketingové strategie, učím marketéry a volnonožce, jak dělat Více o lektorovi »

4yd1vukohwfehjj-img-2453.jpeg

Martin Skřivánek

Už třináct let se pohybuji v obsahovém marketingu. Psal jsem texty, vytvářím online značky a marketingové strategie, učím marketéry a volnonožce, jak dělat Více o lektorovi »

3j7k1g4eb8zomog-etienne-girardet-ep6-vzhzxm8-unsplash.jpeg

Kurz je individuální

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Stává se vám, že něco zveřejníte na sítě a reakce není taková, jakou byste čekali? Dost pravděpodobně jste se netrefili do vkusu svého zákazníka. Ukážu vám 3 postupy, díky kterým své psaní zlepšíte doslova přes noc.

V čem vám poradím:

Jak zaujmout fanouška - ukážu vám, jaké argumenty vybrat a jak je použít v textu, aby váš fanoušek chtěl číst dále

Jak poutavě psát - storytelling není věda, ukážu vám jeden snadný postup, díky kterému budou vaše texty o 80% poutavější

Jak prodávat - zaujetí nestačí, pokud čtenáři neřeknete, co má dělat dále, nic se nestane. Společně se podíváme na umění nenásilného prodeje

Co si odnesete:

- Praktické kroky na zlepšení svých textů a obsahu vašeho webu
- Hodnocení jednoho vašeho textu 
- Slevu 20% na mé další kurzy
- Jeden následný feedback po mailu nebo whatsappu.


Ohlasy na minulé kurzy:

“Martin nám i tak profláklou formulku proč–jak–co dokázal podat energicky a vtipně. Během webináře jsme si zkusili vyrobit vlastní kus textu podle jeho receptu a rovnou dostali jeho zpětnou vazbu. Doporučuju.”

Honza Tůma, zakladatel Balanc.online

“Kurz jako takový má sílu hlavně v tom, že není všeobecný a nekecá se jen tak o tématu, ale zaměřuje se přímo, skoro bych mohl říct individuálně k těm lidem, kteří mají o kurz zájem. O to víc je to zajímavější a člověk se víc naučí, protože je zapojován do konverzace, musí nad tím přemýšlet a i si to jen tak zlehka zkusit v “praxi” v podobě úkolů. Super práce 👍🏼”

Jaroslav Chmelař

“Workshop s Martinem mi zábavnou formou pomohl dostat do mých textů jasnější strukturu. Jeho užitečné rady se mi vryly pod kůži a mému intuitivnímu psaní nastavily pevnější řád.”

Pavel Ovesný, podnikatelský poradce pro nezávislé profesionály

Víš, že Martin vede také tyto kurzy?

Víš, že Martin vede také tyto kurzy?

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.