Péče o sebe. Kruh a já. Vnější a vnitřní svět. Výtvarná cesta k sobě.

6c18jg1071i-20160918-165111-1.jpg

Andrea Hanzlová

Výtvarnému tvoření se věnuji od malička. Bylo to natolik důležité, že se tento koníček změnil i v profesi. Jsem arteterapeutka, která je stále výtvarně aktivní. Zajímá mne tedy výtvarná tvořivost a tvořivost obecně v Více o lektorovi »

8ih6g7ddgoo3np1-20200420-183949.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Chceš být provázen arteterapeutkou? Chceš se rukama dívat jak ti je? Jak se máš? Chceš si hrát a kreslit, tvořit, malovat? Někdy můžeme rukama zjistit více, než hloubat hlavou. Nemusíš umět výtvarně tvořit, stačí zvědavost.

Co potřebuješ?

Různé velikosti papírů, ideálně tvrdých školních čtvrtek, bílé či barevné, to je na tobě. Může to být, ale jakýkoliv papír, co je po ruce. Výtvarný materiál co najdeš po ruce, stačí školní vodové barvy. Lepší je mít suché školní pastely, voskovky širší, než tužky a pastelky, ale je to na tobě/Vás. Linka je vždy těžší než stopy skvrn. Je fajn mít suchý i mokrý materiál, lepidlo, časopis po ruce, ať máš velkou šíři možností, jak tvořit. Šáhnout po tom, co tě volá.

K tvaru kruhu potřebujeme různé velikosti talířků, které se velikostí vlezou na papír. malý či velký kruh si určíš dle aktuální chuti.

Technické info:

Klidné místo, počítač a přístup k Zoomu aplikaci (pošlu link do emailu)

Délka dílny?

Celkem max. do 2 hodiny. Úvod a zadání (do 40 min. Zoom), samotná práce (sám doma, odpojíme se ze Zoomu), sdílení spolu a ukázka prací (do 40 min. Zoom).

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?