už jen 2 účastníci a kurz se uskuteční

Zbývá 6 míst

už jen 2 účastníci a kurz se uskuteční

Zbývá 6 míst

už jen 2 účastníci a kurz se uskuteční

Zbývá 6 míst

Nevyhovuje ti termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti vědět, jakmile lektor vypíše nový termín.

Kurz již navštívilo 14 spokojených účastníků.

Poznámka k termínu

Téma: Vnitřní dítě - IMAGINACE

Nechte se zavést v imaginaci do svého vnitřního světa a setkat se se svým malým dítětem. Učit se od něj, poznat ho a vyjít si vzájemně vstříc. Imaginace vám chtějí vždy podat pomocnou ruku. Imaginace je vlastně bdělé snění. Rozvíjí tvořivost a fantazii. Je jakýmsi zprostředkovatelem mezi světem hmotným a světem duchovním, má totiž mnoho společného s vnitřním světem člověka. Metodu aktivní imaginace navrhl C.G. Jung, kdy podněcoval pacienta v bdělém stavu ke spojení s jeho hlubinnými vrstvy své psychiky, klient si tak vytvářel vnitřní obrazy, které pak snadněji přenesl na papír, než aby o nich vyprávěl. Imaginaci v MP3 jsme pro vás nahrali a pošleme vám ji do mailu spolu s instrukcemi. Po jejím poslechu ztvárníte tu část, která vás nejvíce zaujala a fotku díla nám zašleta na mail.

Poznámka k termínu

Téma: Pohádka

Máme pro Vás krásnou pohádku, kterou vám pošleme a vy vstoupíte do jejího příběhu. Budete překvapeni, co vše se z obrázku, který posléze ztvárníte můžete o sobě dozvědět. Dozvědět se jak řešit konflikty a jak se vypořádat s všelijakými situacemi.

Poznámka k termínu

Téma: Křižovatka života - IMAGINACE

Nechte se zavést v imaginaci do svého vnitřního světa na křižovatku cest. Posaďte se na chvíli, podívejte se na možné cestya zjistěte, která je v tuto chvíli ta nejlepší :) Imaginace vám chtějí vždy podat pomocnou ruku. Imaginace je vlastně bdělé snění. Rozvíjí tvořivost a fantazii. Je jakýmsi zprostředkovatelem mezi světem hmotným a světem duchovním, má totiž mnoho společného s vnitřním světem člověka. Metodu aktivní imaginace navrhl C.G. Jung, kdy podněcoval pacienta v bdělém stavu ke spojení s jeho hlubinnými vrstvy své psychiky, klient si tak vytvářel vnitřní obrazy, které pak snadněji přenesl na papír, než aby o nich vyprávěl. Imaginaci v MP3 jsme pro vás nahrali a pošleme vám ji do mailu spolu s instrukcemi. Po jejím poslechu ztvárníte tu část, která vás nejvíce zaujala a fotku díla nám zašleta na mail.

Dopřejte si hru s barvami a vyjádřete svoji kreativní duši. Ve vlastní tvorbě poznejte sami sebe a možnost, jak se posunout na své cestě dál.

AR-TE dílna vám poskytne prostor pro sebevyjádření, vzájemné sdílení, nové úhly pohledů a příjemné setkání. Skrze vlastní obrázky vstoupíte do vašeho vnitřního světa a něco zajímavého se o sobě dozvíte. 

JAK DÍLNA PROBÍHÁ? 

Po přihlášení a uhrazení vstupního poplatku, od nás obdržíte pokyny k tvorbě. Následně budete pracovat a malovat v klidu a bezpečí domova a po té nám zašlete váš výtvor na náš email. Společně se sejdeme v daný pátek, na který jste se přihlásili.

Máme pro vás zajištěný bezpečný a důvěrný online prostor.

Max. počet účastníků 6.

Počet míst je omezený  a proto je potřeba si místo rezervovat.

 

Radkarybinova.cz/arteterapie

 

 

Doprovodné fotky

  • 3c0xbjt6fjazj8g-selfie-1-5mg.jpg
  • 750s25e5r7dbb7g-20200710-163913.jpg
  • 3t4ux02h52zh7zc-pastelky1-5mb.jpg
  • 5jjkna3ux4e4usu-arted1.jpg
  • 7z7dfzirkyvumku-arted2.jpg
  • 5erjfhwa9ph7453-arted3.jpg
  • 9fk3z64je0zhgug-arted4.jpg
  • 998agc4g16ngglh-20200725-155425.jpg
  • 5zfisvlhfikemct-20200725-113322.jpg
  • 1s7az0f18sq0vv4-20200725-143047.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?