Ovládněte své chutě a zhubněte jednou pro vždy pomocí Low-carb životního stylu

5rp1zokmykb-img-0464.jpg

Lucie Šitinová

Vaření mě baví už spoustu let. A pečení ještě déle. A čím dál víc. Píšu si blog o jídle, ale neosobní vydávání článků na internetu mě přestává bavit - pouštím Více o lektorovi »

5rp1zokmykb-img-0464.jpg

Lucie Šitinová

Vaření mě baví už spoustu let. A pečení ještě déle. A čím dál víc. Píšu si blog o jídle, ale neosobní vydávání článků na internetu mě přestává bavit - pouštím Více o lektorovi »

9nf92a24wz6-img-1141.jpg

Kurz je individuální

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Kurz již navštívilo 23 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Poznámka k termínu

Individuální kurz Vám přímo na míru. Pokud byste se chtěli kurzu zúčastnit ve více lidech, např. s kamarádkou (ve dvou se to lépe táhne!), druhá osoba s kódem "knakousnutí" jen za 500 Kč (pro uplatnění vytvořte dvě objednávky, nepřidávejte druhého účastníka v první objednávce).

Rádi byste se zbavili nadváhy? Už jste vyzkoušeli leccos a vedlo to maximálně k jojo efektu? Jíte málo, cvičíte a pořád nic? Možná už se Vám do života přihnal i zvýšený tlak nebo cholesterol, případně náběh na cukrovku? Cítíte se pořád unavení, i když se čerstvě probudíte? Nebo chcete zvýšit svoji výkonnost pro vytrvalostní sporty? S tím vším Vám může pomoci low-carb, neboli nízkosacharidové stravování. Případně jeho striktnější fáze - keto.

Po kurzu:

 • Konečně zhubnete na svoji vysněnou váhu
 • Budete vědět proč jste pořád přibírali, přesto že jste se snažili zhubnout
 • Proč klasické diety nefungují
 • Budete si umět jídlo vychutnat a budete vědět, proč jíst čerstvé potraviny
 • Se vám velice zjednoduší plánování jídla, vaření
 • Budete mít zásobu rychlých receptů na měsíc dopředu
 • Budete vědět, jak na jídle ušetřit
 • Povíme si o dezertech, které nejsou hříchem
 • Přístup do uzavřené Facebookové skupiny, kde se budete moci podporovat, motivovat a sdílet své úspěchy

 

K hubnutí vede cest více a krátkodobé (!) studie neprokázaly, že by LC stravování bylo v boji s váhou efektivnější. Ale ti, co ho vyzkoušeli, studiím za pravdu nedají:

Mám váhu, kterou jsem měla naposledy v 15 letech . Od té doby to šlo jen nahoru. Teď mám 55 kilo dole. Měla jsem pocit, že to jde pomalu (asi 2-3 kila za měsíc), ale teď na fotkách vidím fakt obrovský rozdíl! - Adéla
 
Díky LC jsem zhubla z velikosti 42 na velikost 36! - Daniela
 
Něco jako bílkoviny nebo sacharidy mi celej život nic neříkalo. Jenže pak přišla cukrovka, ještě mi nebylo 40 - a já se rozhod, že s tím musím něco udělat. Začal jsem studovat, zkoušet. Zhubnul jsem skoro 50 kg a nabral svalovou hmotu. Už se necpu sladkým a jdu si radši zacvičit. - David
 
Nechtěla jsem se vážit, dle Lucčina doporučení... ale po 14 dnech jsem to nevydržela. Mám skoro 6 kg dole! Vůbec jsem tomu nevěřila. Mám takovou radost, ale už se na oslavu nepůjdu nacpat dortem! :D - Jana
 
Hubla jsem vlastními silami, dostat se ze 119 na 97 mi trvalo skoro rok. Pak jsem se dozvěděla o LC a keto. Za 4 měsíce jsem na 83! Fakt to funguje. - Tereza


Co ale LC/keto strava není:

Dieta, kterou budete držet 3 měsíce a pak se vrátíte ke starému životnímu stylu
Mávnutí kouzelným proutkem, který všechno vyřeší za Vás - bude to stát nějakou práci
Vážení a zapisování každého kousku jídla, co sníte
Jen nějaký nesmyslný módní trend. Ukazuje se, že to je strava, kterou jsme jedli jako lidé až "do nedávna"
Pro těhotné, děti a kojící - s úpravami fungovat může, tady mě radši kontaktujte
 

Z tohoto kurzu neodcházíte zavaleni informacemi, ale budete prakticky vědět, jak opravdu na to. Hned druhý den budete moci všechny změny aplikovat v reálném životě.

 

Můj příběh

Také jsem bojovala se svou váhou celý život. V pubertě se mi rozšířily boky rychleji, než jsem vyrostla, a taky jsem si to za život hodněkrát vyslechla - což nedá člověku zdravý základ vnímání sebe sama. Jídlo ale je moje obrovská vášeň a zkoušet "zdravé" recepty pro mě byla výzva. S tím jsem (možná podobně jako mnozí z vás) vyzkoušela leccos: fitness dietu, nízkotučnou dietu, raw... nic z toho nefungovalo a cítila jsem se hůř než předtím. Až jsem se nakonec dostala na první konferenci o nízkosacharidové stravě a zjistila, že to je ta správná cesta pro všechny, co chtějí zhubnout, uzdravit se, mít spoustu energie a ovládnout své chutě.

Vystudovala jsem Vysokou školu chemicko-technologickou, dostudovala si následně výživové poradenství. Výživa mě neuvěřitelně chytla a pořád se v ní vzdělávám. V současnosti navíc pomáhám lidem s autoimunitními nemocemi dostat svoji nemoc do remise - podobným stravováním, jako je toto. 

 

Organizačně

Kurz trvá 2 hodiny + 30 minut na dotazy (samozřejmě si zodpovíme i cokoliv v průběhu). Nebude to ale nuda, nečekejte přednášku jako ve škole :-) Budeme jen menší skupinka tak, abychom náplň mohli co nejvíc přizpůsobit tomu, co nejvíce potřebujete.

Doprovodné fotky

 • 7w2pk7n772hkebs-kurzova-moje.jpg
 • 1y0avff2igp-img-2103.jpg
 • 3872iacdhnr-img-2117.jpg
 • 472hf5lrh0l-8450006-ce2ed5f555-o.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.