Ovládněte strach a stres

5n2e2mcvdfqs6sn-jana1.jpg

Jana Mašková

Jsem průvodcem v osobním rozvoji i kariéře, lektorka a terapeutka. Už téměř 20 let se věnuji práci s lidmi. Pomáhám lidem si hledat svou vlastní cestu - tak, aby prožívali naplněný a spokojený život ve zdraví a životní Více o lektorovi »

1f693unb73kyvh3-nature-3106213-1920.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivníSledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

CÍL SEMINÁŘE:

Cílem je naučit se praktické techniky, jak překonat stres doma, v práci i na cestách, pochopíte jeho zákonitosti a dopad. Odhalíte, jaký vliv může mít na váš stres špatný time management, nedostatečné zazdrojování. Cestování bez stresu, stresuvzdorný domov i pracoviště. Jak vycházet s obtížným kolegou. Obsah semináře je tvořen požadavky účastníků na konkrétní záměr.

ZISK:

Seminář prohlubuje znalosti a prakticky vede ke zvládání stresových situací a rozšiřuje tyto situace o zvládání na pracovišti, při cestování a v zátěžových situacích v mezilidských vztazích i sami se sebou. Work Life balance, bytí v přítomnosti a život bez stížností. Z oběti do tvůrce a přijetí reality.

Co s sebou?

Na seminář je potřeba karimatka, lehká deka, pohodlné (možno i sportovní) oblečení, lahev s vodou

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?