Olejová masáž

4vpbbt6krpxa2ef-magicka-edit.jpeg

Aisha Saniré

Věnuji se terapiím, šamansimu a tantře. Při své práci využívám poznatky z těchto oblastí. Prošla jsem intenzivním učením s Jihoamerickými rostlinami. Svou práci Více o lektorovi »

4vpbbt6krpxa2ef-magicka-edit.jpeg

Aisha Saniré

Věnuji se terapiím, šamansimu a tantře. Při své práci využívám poznatky z těchto oblastí. Prošla jsem intenzivním učením s Jihoamerickými rostlinami. Svou práci Více o lektorovi »

8exzvmu8li8pwl7-pexels-koolshooters-6628606.jpeg
Salón léčivě masáže Rafiga, Praha (mapa)

Kurz je individuální

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Zážitkový masérský kurz

Olejová masáž celého těla s prvky sportovně regenerační masáže, bodyterapie a práce s dechem. 

Na tomto kurzu se naučíte 60 minutovou regenerační masáž ,která je relaxační terapií založenou na léčebném systému. Jedním z klíčů k pevnému zdraví je tělo, v němž správně funguje oběh výživných látek a vylučování toxinů (strava - pohyb - masáž).

Zaměříme se na uvolnění svalů (chodidel, nohou, hýždí, zad, krku, šíje, hlavy) a hlavně mysli.

Naučíme se vnímat tělo jako celek a propojovat jednotlivé časti těla.

Masáž je nesmírně účinná metoda.  Stlačováním bodů lze nejen vyvažovat energetickou rovnováhu vnitřních orgánů, ale i ulevit od bolesti, nahromaděného napětí, rozproudit tok energie v těle a celkově tak navodit pocit uvolnění. Touto šetrnou a účinnou technikou tedy přispíváme k obnovení tělesné i duševní rovnováhy a přivádíme tělo k jeho přirozené harmonii.

Akupresurní body se stimulují a tím se uvolňuje nahromaděná zablokovaná energie, která je často příčinou různých zdravotních problémů. Zablokování akupresurních bodů pociťujeme jako fyzickou bolest, nedostatek energie nebo nepohodlí. Zajímavé je, že tyto bloky můžeme vnímat také na emoční úrovni, jako různé pocity - např. frustrace či psychického podráždění. Pomocí masáže můžeme dosáhnout harmonizace nejen svalů, úponů a celého pohybového aparátu, ale také úlevy na duševní úrovni.

Je vhodné ji provádět i při dlouhodobých chronických onemocněních, kdy klasická léčba nezabírá. Může okamžitě ulevit od akutní bolesti nebo potíže. Je vhodná i tam, kde organismus je přetížen dlouhodobým užíváním léků (alergie, dlouhodobá hormonální léčba), nebo když podávat léky nemůžeme, např. u malých dětí, těhotných žen nebo když organismus léky nesnáší. Lze ji použít pro všechny věkové kategorie, u kojenců i u lidí velmi pokročilého věku, v případě běžných i těžkých onemocnění.

Masáž končí antistresovou masáží hlavy, kde se naučíme uvolnit mysl, jednotlivé marmové body, naučíme se speciální techniky, jako je vytahování vlasů, uvolnění vlasové částí, masáží obličeje a očí, masáží šíje a ramen. Masáž účinně působí na prokrvení pokožky hlavy, které podporuje růst a zesílení vlasů. Je známo, že tato masáž působí velmi dobře i proti migréně, zmírňuje oční napětí, pomáhá při nespavosti a poruchách spánku, pomáhá odstranit pískání v uších. Je vynikající při stresu, bolestech krční páteře, nebo bolestech hlavy.

Masáž hlavy pomáhá uvolnit celý nervový systém, pomáhá odvádět toxiny z těla, zlepšovat růst vlasů a zvyšovat výkon mysli. Dokáže podpořit činnost obou mozkových hemisfér. Navíc celkově psychicky a fyzicky harmonizuje organismus.

Co si přinést s sebou?

Na kurz budete potřebovat ručník, prostěradlo, pohodlné oblečení a dobrou náladu :-).

Recenze mých klientů si můžete přečíst na https://www.sanire.cz/recenze/.

Moc se na Vás těším!

Saniré

Víš, že Aisha vede také tyto kurzy?

Víš, že Aisha vede také tyto kurzy?

Doprovodné fotky

  • 2yi33d8qf3ayqi4-whatsapp-image-2023-11-27-at-13-18-54.jpeg
  • 3a2b3jafyv1twce-whatsapp-image-2023-11-27-at-13-20-10.jpeg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.