Obnovení sexuálního života ve vztahu

1200460-tonda.jpg

Antonín Baudyš

Antonín (*1972) od roku 1996 každý den mluví s několika zákazníky na téma hledání štěstí v životě a vnitřní upřímnosti. Vyhledávaný astrolog s bohatými Více o lektorovi »

4542600-dreamstimesmall_3053305.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)Pro koho je seminář určen

  • Pokud patříte k lidem, pro které je milování s Vaším partnerem/partnerkou něčím ústředním, vítejte v tomto semináři. 
  • Pokud se vám zdá, že byste milování rádi dostali z okraje do středu Vašeho života, pak vám tento seminář může vnést zásadní obrat do vašich vyhlídek.
  • Pokud je něco, co v rámci Vašeho sexuálního spojení postrádáte, ať už je to opravdovost, vášeň anebo něžnost, pak zbystřete, protože tento seminář Vám může pomoci si tyto důležité kvality doplnit.

Seminář je určen mužům, ženám i dvojicím, které si přejí vnést do svého společného života ducha hravosti a rozkoše. Zkušenosti sdělované v semináři pocházejí primárně z mého života s mou ženou Kristinou, ale také z poradenských rozhovorů, kterých od roku 1996 proběhlo okolo deseti tisíc.

Předpoklad semináře

Je příjemné, pokud během milování dostáváme potvrzení jeden o druhém. Je blahodárné, když se skrze milování uvolňuje napětí muže a uklidňuje se psychika ženy. Zakladatel rodinných konstelací, Bert Hellinger, píše, že rodina stojí a padá se sexuální přitažlivostí otce a matky. A i proto je dobré, když vzájemná hra mezi tělem muže a ženy nikdy nekončí. Pokud se dvojice nemiluje, bývá příčinou pocit křivdy. Vždy je lepší, když partneři hledají uspokojení jeden s druhým.

Seminář je založen na předpokladu, že pokud existovala mezi určitým mužem a ženou přitažlivost, s velkou pravděpodobností lze tuto do vztahu opět vrátit. Seminář obsahuje teoretickou část, která popisuje jednotlivé scénáře, které nastavájí mezi partnery. A obsahuje část otázek, s pomocí jichž si můžete sami sestavit svoji cestu pro obnovení Vašeho erotického života. Ve vašem vztahu, pokud jste sezdaní, anebo ve vztahu novém, pokud jste sólově žijící.

Technika semináře

1. To co postrádáme je to, co ve skutečnosti postrádáme v sobě. To co hledáme, se tváří, jakože nám to přinese ten druhý, ale on/ona to neudělá, dokud my v sobě neotevřeme svoji část, svoji energetickou polovinu. A její otevření se aktivuje pochopením. V semináři dostáváte rozšířený pohled na to, co se mezi Vámi děje. A změny v sobě aktivujete tím, že si každý sám pro sebe zodpovídáte (v duchu či do soukromých poznámek) to, co vám dává smysl a otevírá cestu k obnově Vaší vlastní, ale i společné sexuální spokojenosti. 

2. Je mnoho toho, co muži a ženy mezi sebou zatím ještě plně nesdílí, protože zatím ještě máme do činění s nepřiznanými vrstvami studu, strachu a nechtěné neupřímnosti, které nám brání plně říkat a ventilovat to, co potřebujeme, to co nechceme a co nám v rámci našeho sexuálního spojení schází. Pojďte toto změnit. Hodně anebo z části, výsledek se však určitě projeví. 

O čem seminář není

Tento seminář není založen na předávání sexuálních technik nebo praktik. Mnohem více souvisí s určitým způsobem směřování pozornosti, partnerské spolupráce a komunikace. Tento seminář není o fyzických cvičení, nesouvisí s nahotou, nemá ani souvislost s tantrou. Je dokonale diskrétní, nesdělujete to, co nechcete, nemusíte v něm sdělovat dokonce vůbec nic. Pokud při vyplňování přihlášky zaškrtnete "anonymní přihláška, Vaše jméno nebude nikde zveřejněno a tím bude diskrétní i vaše účast na semináři.


Výhody semináře

Seminář Vám budu nahrávat jako audio, všichni je po skončení kurzu dostanete. Jinými slovy si zároveň kupujete audiokurz, který Vám zůstane už napořád. Akci pořádám v nových prostorech Etnosvěta, pro tuto akci se smyslovým podtextem připravuji i kvalitní catering. Místo konání je velmi dobře dostupné pěšky z I.P. Pavlova (3 min), ideálně výtahem přímo z nástupiště metra. Kdo pojedete autem, je řešením parkoviště na Hlavním nádraží a potom dvě stanice metrem. 

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.