Objevte svůj osobní poklad

5losslvyo83-foto-ap.jpg

Alena Ptáčková

Od dětství mě zajímaly životní příběhy lidí, kteří ve svém životě dokázali překonávat překážky. Zároveň jsem vždy cítila potřebu pomáhat těm, před které život stavěl různé výzvy, a oni mnohdy nebyli schopni jim úspěšně Více o lektorovi »

1zlmdh1h7b1-foto-stabilita.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Ve svém životě se mnohdy setkáváme s kritikou a zpochybňováním svých schopností. Důsledkem toho jsou pochybnosti o sobě samém, které mají velký vliv na naše chování a překonávání překážek. Váháme, cítíme nejistotu či obavy z dalších kroků. Co s tím můžeme udělat?

Prvním krokem k využití svého vnitřního potenciálu je získání vnitřní stability. Vnitřní stabilitu si můžeme představit jako kořeny, o které se můžeme opřít v klíčových okamžicích svého života. Pokud jsou naše kořeny pevné, umožňují nám pružně reagovat v různých životních situacích a úspěšně je zvládnout. Základem pro vybudování pevných kořenů je znalost svých vlastností a dovedností i uvědomění si své jedinečnosti.

V průběhu kurzu si společně ukážeme, jak lépe poznat sebe sama, využít své vlastnosti a schopnosti a dokázat úspěšně zvládat překážky na své životní cestě. Kurz probíhá v malé skupince, aby mohl být zajištěn individuální přístup ke každému účastníkovi.

Čemu se budeme věnovat:

  • Stanovení toho, z čeho čerpáte sílu v náročných situacích
  • Stanovení Vašich životních hrozeb
  • Objevování Vašich silných stránek (vlastnosti, schopnosti, dovednosti)
  • Vybudování kořenů vnitřní stability (o jaké vnitřní zdroje se mohu opřít)

Ze zkušeností svých klientů vím, jak obrovskou změnou bylo nalezení vnitřních zdrojů pro mnohé z nich. Často byli překvapeni, jaké skryté schopnosti mají a co všechno v životě dokázali. Uvědomili si, co jsou jejich vnitřní zdroje, na které se mohou ve svém životě vždy spolehnout.

Pojďme společně nacházet své vnitřní zdroje a získat svou vnitřní stabilitu!

 

Podkladové materiály jsou v ceně kurzu a obdržíte je na místě.

S sebou si přineste poznámkový blok a psací potřeby. A nezapomeňte na dobrou náladu, otevřenost vůči ostatním účastníkům a ochotu sdílet své zkušenosti a pocity.

 

Těším se na setkání s Vámi!

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.