Nový Zéland - cestování, práce a pohoda

3281730-photo1.jpg

Simona Cibulková

Baví mě poznávat svět a pozorovat jeho pestrost. Poznávat rozdílné pohledy na svět různých národů, čím se různí lidé zabývají a co je zajímá. Neméně mě také Více o lektorovi »

3281730-photo1.jpg

Simona Cibulková

Baví mě poznávat svět a pozorovat jeho pestrost. Poznávat rozdílné pohledy na svět různých národů, čím se různí lidé zabývají a co je zajímá. Neméně mě také Více o lektorovi »

3633280-dscf0795.jpg

Kurz je individuální

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Chystáš se na Nový Zéland nebo o tom zatím jen přemýšlíš? Zjišťuješ kam se jet podívat a co stojí za vidění? Jak tvoji cestu nejlépe poskládat? Co, kdy a jak zařídit? Co je potřeba udělat před cestou? Jaké si pořídit vízum, kde koupit letenky a pojištění? Jak sehnat bydlení či auto? Jestli sehnat práci předem nebo až na místě? Jakou práci lze na kterých místech sehnat? Co nezapomenout doma a co tam naopak raději nechat?

Odpovědi na tyto a další otázky se dozvíš na mém kurzu. Tak se přijď ponořit do tajů této krásné země a začni plánovat svůj vlastní zélandský příběh. Promítneme si fotky z míst, které bys neměl(a) vynechat, popovídáme o věcech, které by ses rád dozvěděl(a) a dostaneš ode mě vytištěný přehled nezbytných informací. A můžeš se samozřejmě na cokoliv zeptat.

Kurz je určen:

  • Pro ty, kdo chtějí zažít tuto báječnou zemi a rádi by o ní získali praktické informace.
  • Pro milovníky přírody (Zéland doslova je plný přírodních zajímavostí, od ptačích endemitů přes ledovce po sopečnou činnost).
  • Pro ty, kdo mají rádi turistiku (nejkrásnější treky – the Great Walks), běh, cyklistiku (rail trails) či adrenalinové sporty (kolébka bungy jumpingu, skydiving, rafting, mořské kajaky).
  • Pro backpackery a cestovatele, kteří nechtějí zbytečně utrácet (množství kempů, chat a hostelů) a kteří se nebojí dobrovolničit (wwofing, helpx, workaway).
  • Pro ty, co si chtějí na cestování přivydělat.

 

Doprovodné fotky

  • 1366880-dscf0692.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.