Nejčastější dětské nemoci a jak na ně

37b9jsln1p9-img-20190702-wa0001.jpg

Tereza Doškářová

Jsem studentkou VŠ 2. ročníku oboru Zdravotnický záchranář. Dělám zdravotnický dozor na různých akcích. Mám několikaleté praxe s dětmi na dětských táborech, kam Více o lektorovi »

2szghncbdz7-detske-nemoci.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Dozvíte se, jak vašemu dítěti nejlépe pomoci při horečce, křečích, mdlobách a dalších projevech nemocí. Podrobně probereme, co jsou pátá nemoc, šestá nemoc, nemoc ruka-noha-ústa, jak se liší spalničky od spály a zarděnek, jak nejlépe ulevit při neštovicích. 

90minutový kurz, kde se dozvíte se, jak vašemu dítěti nejlépe pomoci při horečce, křečích, mdlobách a dalších projevech nemocí. Podrobně probereme, co jsou pátá nemoc, šestá nemoc, nemoc ruka-noha-ústa, jak se liší spalničky od spály a zarděnek, jak nejlépe ulevit při neštovicích. Probereme základy první pomoci při neúrazových stavech a zodpovíme si všechny dotazy, na které jste hledali odpověď. Studjiní materiály jsou zahrnuty do ceny kurzu.
Art bistro Místo na Letné, kde kurzy probíhají, není úplně ideální pro děti a navíc bychom byli rádi, abyste si z kurzů odnesli co nejvíc. Proto Vás prosíme, abyste svá srdíčka nechali babičkám nebo tetám na hlídání doma. Místo Vám výměnou nabídne pestrý jídelní i nápojový lístek.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.