Technický pohovor

2qeyl5rvpprbhjb-t02vd54kk-uut6vjs4w-ff7260c74673-512.jpg

Jakub Tesárek

Najděte si práci, kterou budete milovat. A nebudete muset pracovat jediný den svého života. Nevím, jestli to platí pro programátory. Profesně se programování Více o lektorovi »

2qeyl5rvpprbhjb-t02vd54kk-uut6vjs4w-ff7260c74673-512.jpg

Jakub Tesárek

Najděte si práci, kterou budete milovat. A nebudete muset pracovat jediný den svého života. Nevím, jestli to platí pro programátory. Profesně se programování Více o lektorovi »

8zon6p0zhwvsut2-screenshot-2021-01-08-at-22-09-12.jpg

Kurz je individuální

Kurzu se již zúčastnili

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Chystáte se na pracovní pohovor na programátora či jinou IT profesi a máte z toho nervy? Pojďte si vyzkoušet pohovor nanečisto a zjistěte, kde jsou vaše slabiny.

Kurz je rozdělený na dvě části:

  • 45-55min pracovní pohovor. Vyzkoušíte si pracovní pohovor ve kterém budu vystupovat v roli náboráře. Strukturu pohovoru upravíme podle vašich potřeb a toho, co očekáváte od vašeho reálného pohovoru.
  • 20-35min zpětná vazba. Projdeme spolu pohovor a pobavíme se o místech, kde je třeba zlepšení z vaší strany.

Struktura pohovoru

  1. Seznámení
  2. Hard skills - řešení technických problémů.
  3. Soft skills - jak se hodíte do svého nového týmu.
  4. Vyjednávání o platu a pracovních podmínkách.

Pohovor začneme seznámením. Dostanete příležitost se představit a povědět náboráři něco o vašich pracovních zkušenostech. V druhé části kurzu poté zhodnotíme jak od působíte od prvního okamžiku a způsob, jakým se představujete.

V druhé části dostanete programovací úlohu na tabuli "whiteboarding" případně teoretický problém k vyřešení který vás donutí přemýšlet rychle a zároveň mluvit o tom, jak problém řešíte. Tato část je pro uchazeče často stresující a trénink nanečisto je nejlepší způsob, jak se v ní cítit komfortně.

Ve třetí části projdeme vaše "soft-skills" a to jak zapadáte do vašeho budoucího týmu. Při zhodnocení si pak povíme jak zapůsobit aniž byste museli přehánět, jak vyzdvihnout své přednosti a jak si poradit s některými záludnými otázkami, které mohou náboráři položit.

V poslední části pak padne otázka "Jaký plat si představujete?". Povíme si, jak o platu vyjednávat tak abyste získali tolik, kolik si zasloužíte ale zároveň zaměstnavatele neodradili.


Kurz je individuální. Nezapomeňte mě prosím před začátkem kontaktovat abychom mohli probrat vaší konkrétní situaci, životopis a detaily pozice, na kterou se hlásíte. V případě potřeby je možné dohodnout individuální termín a délku.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.