Naučte se vystupovat v médiích

20130312-151907-ja-tv.jpg

Jana Pokorná

Fascinuje mě svět médií. Samotnou mě baví mluvit jejich řečí, ale ráda je i jen tak zkonzumuju. Často taky využiju, k čemu slouží, a neméně pravidelně je podrobím i kritickému pohledu. Ráda bych vás do tohoto světa vzala Více o lektorovi »

20130312-151907-mikrof.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivníSledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Třeba právě dnes se vám může stát, že vás osloví někdo z televizní nebo rozhlasové redakce, zda byste neřekli něco o sobě nebo o tom, co děláte. Zda byste se nevyjádřili k tématu, kterým se zabýváte. Nebo nevystoupili jako expert vašeho pole působení v diskusním pořadu.

Může to být v rámci ankety na ulici, telefonátu, natáčení reportáže, živého vstupu do vysílání nebo pozvání přímo do studia.

Kurz „Naučte se vystupovat v médiích“ vám umožní připravit se na podobné situace. V průběhu individuální konzultace se dozvíte:

  • co od vás redaktoři mohou chtít,
  • jak probíhá práce redaktora s respondentem,
  • jakým způsobem a jak dlouho mluvit.

Ukážu vám několik praktických příkladů přímo z televize a rozhlasu - těch povedených i těch, na které by jejich aktéři zřejmě co nejrychleji zapomněli, a pak si budete mít možnost vše, co potřebujete, vyzkoušet:

  • přípravu na své vystoupení,
  • vaše vystoupení v různých situacích,
  • okamžitou zpětnou vazbu.

Při praktickém nácviku vašeho vystupování v médiích využijeme nejen zásady a rady z oblasti mediální komunikace, ale i (sebe)prezentace, rétoriky a argumentace. Kurz maximálně přizpůsobím vašim konkrétním požadavkům.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?