Naučte se vyhledávat na internetu efektivně!

20120927-114555-picanom-picture-01_2012-05-07.jpg

Sergej Brjuchanov

Zkušený programátor, analytik, tak trochu už profesně nemocný :). Co se tyče jazyku programovaní, tak ten neřeším, je to jen otázka jak se to zapisuje (A to je 10 procent celé práce, a navíc se to snadno hledá v Více o lektorovi »

20130324-212448-aaa555.png

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivníSledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Píšete diplomovou práci? Vyhledáváte často odborné informace ze svého oboru? Nebo byste se chtěli dozvědět víc o nějakém tématu? Trápí Vás výsledky vyhledávání mimo mísu? Na internetu je spousta informací, tak se pojďte podívat, jak vyhledat přesně ty pravé!

V tomto kurzu se Vám pokusím přiblížit postupy pro úspěšnější a bezpečnější vyhledávaní. Jelikož jsem programátor samouk, tak jsem vyhledávání využíval po celou dobu svého vzdělávání. Doopravdy nepotřebuji umět všechny věci zpaměti. Stačí mi, abych si je uměl rychle najit.

Co bude základní náplní kurzu?

  • Teorie vyhledávání a zjišťování informací
  • Stavba dotazu pro Google: váha pořadí slov, vkládání doplňujících slov
  • Volba vyhledávacího jazyka
  • Rozdělení webu na typy stránek a jak je prohledávat: Diskusní fora, Q/A, komunitní stránky, specializované komunitní stránky, blogy, komerční weby
  • Ukládání a další práce se subvýsledky vyhledávání
  • Bezpečnost při vyhledávání a ochrana proti nebezpečným stránkám Vyhledávaní obrázku podobných jinému obrázku (Např. na pracovní vtip) Další služby vyhledávací služby mimo Google.com a jejich přednosti.

Pokud chcete, aby vám byl Google efektivním pomocníkem při práci, přijďte se na kurz dozvědět víc

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?