Na kafe italsky

2xtrje5mugmysmr-46otnu2eo91lx6m-img-6166.jpg

Dana Terragni

Ráda se učím a ráda se směju. Ráda učím a většinou se u toho dost nasmějeme. Italštinou se zabývám už od roku 2000. Mám certifikát CILS3 vydaný univerzitou v Sieně a dlouhou lektorskou, průvodcovskou a tlumočnickou praxi Více o lektorovi »

8eblg9xe2cwucmd-4j4cfr4129pzcds-k1.jpeg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Konverzace a opakování pro mírně, středně a více pokročilé. Je dobré si udržovat živý kontakt s jazykem a odvážit se mluvit. Pokud nemáte moc příležitostí, přijďte na kafe. Šálek kávy v ceně :-)

Budeme probírat či opakovat představování, vykání a tykání a rozkazovací způsob. Chvíli budeme sedět, chvíli stát, chvíli poslouchat, chvíli mluvit, chvíli psát a chvíli vařit kafe...

Učení jazyka je nikdy nekončící proces, ale zároveň jsou v něm určité etapy, které v nás dokážou vyvolat pocit dosaženého cíle. Umíme si objednat v restauraci, rozumíme základním větám, umíme mluvit o běžných věcech, umíme vyprávět v minulém čase a tak dále. Jazyk chce čas. Přestože se základní i složitější věci naučíme docela snadno, usazují se dlouho. Přijďte si jej procvičit netradičním způsobem

Všechny probrané věci si důkladně zopakujeme a odneseme si také seznam slovní zásoby, na který se budeme moci doma znova podívat.

Kurz se odehrává v zajímavém prostředí retro ateliérového bytu s teráskou na Praze 6.

A kdoví, příště si možná dáme italské víno nebo něco uvaříme...

Doprovodné fotky

  • 70n7aytbq9o5ezu-2wlp4b6gcb1bhyf-atelier.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?