„Mít vše hotovo“ pro chaotiky

53ol8huc7y5-fullsizeoutput-59d.jpeg

Mikuláš Kalvoda

Každý den, aktivitu, cestu, prostě cokoliv, do čeho investuji to nejcenější - svůj čas - chci využít v plném potenciálu a neházet si klacky pod nohy. (a že to děláme všichni hodně a rádi - ať už z pohledu zdraví, času Více o lektorovi »

53ol8huc7y5-fullsizeoutput-59d.jpeg

Mikuláš Kalvoda

Každý den, aktivitu, cestu, prostě cokoliv, do čeho investuji to nejcenější - svůj čas - chci využít v plném potenciálu a neházet si klacky pod nohy. (a že to děláme všichni hodně a rádi - ať už z pohledu zdraví, času Více o lektorovi »

4k0n5hi6yvl-carl-heyerdahl-181868-unsplash.jpg
Praha (mapa)

Kurz je individuální

Kurzu se již zúčastnili

Nevyhovuje ti termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti vědět, jakmile lektor vypíše nový termín.

Kurz již navštívilo 34 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Souhlasíš s citátem Briana Tracyho v úvodu? Pak jsi možná prošel pokusy a omyly dostat svůj život pod kontrolu, stejně jako já. 

Půl roku 2019 za námi. Jak jsi na tom se svým novoročním předsevzetím ty? 

Každý jsme takové pocity zažili - pro něco se rozhodneme, nadchneme, k něčemu zavážeme - a pak si jen znovu marně vzpomeneme čeho všeho jsme nedosáhli. 

Ale právě tímto se neustále utvrzujeme o naprostém nedostatku kontroly nad tím, co chceme v životě dělat a dosáhnout. 

Té ale rozhodně nedosáhneme tím, že uděláme všechno co nás kdy napadne. Stačí jen vědomě se rozhodnout, namísto nikdy nekončícího odkládání. 

Řekneme si výhody a nevýhody různých přístupů k organizaci práce. Dost možná ten svůj právě na tomto kurzu změníš. Osobně preferuji To-Do systém přímo na telefonu před diářem, protože ten mám neustále u sebe a nemusím tahat knížku navíc. Ale ať už je tvoje řešení jakékoliv, na svoje si na kurzu určitě přijdeš. 

ukážeme si konkrétně:

  • Rutinu, která zajistí že už nebudeš zapomínat - bez ohledu na to jestli pracuješ s diářem nebo telefonem. 
  • Nástroje, které můžeš začít používat teď hned - ušetříš měsíce a roky marného testování a úporného nastavovaní, kterým jsem prošel já. 
  • Jak přeprogramovat prokrastinaci v železnou disciplínu - tak, že se na sebe můžeš spolehnout v čemkoliv, k čemu se zavážeš

Ke kurzu dostaneš ebook a další materiály které tě posunou vpřed. 

Kurz je určitě právě pro tebe pokud:

  • nestíháš, odkládáš, nedotahuješ, chodíš pozdě
  • nejsi spokojený s chaosem, který máš v úkolech
  • chceš se dozvědět víc o GTD, nebo jsi o něm už slyšel ale chceš praktický způsob jak ho aplikovat v každodenním životě.  

Co si na kurz vzít?

Pokud už používáš nějaké aplikace, tak určitě telefon, pokud ne, vezmi noťas, diář, cokoliv s čím chceš pracovat. Není to podmínkou, ale můžeš si různé aplikace rovnou na kurzu vyzkoušet. 

 

 

 

Doprovodné fotky

  • 3kiowiwmmgf-fullsizeoutput-7c9.jpeg
  • 2b0fm0odbuo-fullsizeoutput-7c8.jpeg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?