Mindfulness pro děti

1yc79msiilyk6hx-misa-lbt.jpg

Michaela Brana

Dělám děti šťastnější! Jsem lektorka dětské jógy, školím v Little Bubbles Trainee, podílím se na metodice kurzů Little Bubbles a hlídám děti.  Práce s dětmi mě naplňuje již více než 10 let. Občas jsem měla potřebu Více o lektorovi »

1t3qv0f1tqzr40f-kluci-meditace.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Poradím vám osvědčené techniky mindfulness pro děti, které můžete zařadit do svého programu jak online, tak v kolektivu či u jednotlivých dětí. Probereme, jak pomoci dětem se soustředit, jak udržet jejich pozornost, nebo naopak, jak se mohou odreagovat a uvolnit. A hlavně tak, aby je to bavilo! Vše si vyzkoušíte sami na sobě.

V téhle době je duševní zdraví potřeba více než kdy dřív. A u dětí to platí dvojnásob. Ruku na srdce, kdo se zabývá tím, aby s dětmi denně probíral, jak se cítí v téhle nové situaci, jak na ně působí to, že se nemohou potkávat se svými kamarády nebo že nemohou na oblíbené hřiště. Jednoduchá cvičení a hry, které si vyzkoušíme, pomohou dětem zorientovat se ve svém vnitřním světě a třeba i o svých pocitech s lehkostí mluvit. Je to pro ně totiž nesmírně složité.

Webinář je zaměřen prakticky, proto si připravte nejen papír a tužku na poznámky, ale také si oblečte něco pohodlného na sebe a po ruce mějte čajovou svíčku, zapalovač, sirky, pastelky a pingpongový míček nebo zmuchlaný kus papíru.

Seminář doporučujeme pro rodiče, učitele, lektory, které zajímá věková skupina dětí mladšího školního věku a teenagerů.

 

Doprovodné fotky

  • 7vl274cj19kiro4-pix20160516-63.jpg
  • 3fz07wlzyp40bf0-pix20160515-9.jpg
  • 2hhhsaiyhm0rqje-pix20160515-169.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?