Mindfulness a chlad na cestě k sebepoznání (pro ženy)

61agc6saxl40jjx-hravost.jpeg

Ivona Sedláková

„Nikdy jsem nedopustil, aby škola stála v cestě mému vzdělání.“ - Mark Twain Pocházím z Brna, je to místo, kde cítím své kořeny a vždy ho budu svým způsobem Více o lektorovi »

61agc6saxl40jjx-hravost.jpeg

Ivona Sedláková

„Nikdy jsem nedopustil, aby škola stála v cestě mému vzdělání.“ - Mark Twain Pocházím z Brna, je to místo, kde cítím své kořeny a vždy ho budu svým způsobem Více o lektorovi »

9dcwofz8ht390v5-received-341908989751273.jpeg
Přírodní koupaliště na Svratce, Brno (mapa)

Kurz je individuální

Kurzu se již zúčastnili

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Kurz již navštívilo 28 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Poznámka k termínu

Tato forma je pro jednotlivce (nebo i dvojice), kteří by rádi tento čas využili pouze pro sebe. Jestli tě aktuálně trápí nějaký nešvar nebo bys ráda získala inspiraci a otevřela si nové obzory, je to právě pro tebe!

Ať už potřebuješ uvolnění na svém těle nebo bys ráda odlehčila své mysli a srdci ve stresovém období, nabízím individuální průchod cvičením sestavený na míru podle vaší situace, Wim Hof dechem a ponor, kde se společně zaměříme na daný problém a ukážeme si, jak s ním můžeme pracovat.

V případě období letních dnů může setkání proběhnout vícekrát (tedy rozdělení na část zaměřenou na povídání a různá cvičení a část se studenou vodou až v chladnějším období) - záleží na tvé preferenci a společné domluvě :-) 

V případě koupi jako dárek Vám ráda vyrobím dárkový poukaz na míru - stačí mi dát vědět!.

Cena zahrnuje i příspěvek na prostory.

Pomyslela sis někdy "co mají všichni na tom otužování", ale přitom tě to určitým způsobem táhlo? Vadil ti výkonnostní přístup "šup do vody, vydržím co nejdéle a zpět"?

Ráda bych tě pozvala na workshop s komplexním zaměřením na práci s chladem, s technikami mindfulness a sdílením společných příběhů a toho, co nám v životě funguje. Voda je v tomto workshopu pouhou třešničkou na dortu a je dobrovolná. Čeká vás zároveň příjemně strávený čas věnovaný sobě samotné. 🙂

Chlad nás může posilovat v našem životě nejen na fyzické úrovni, ale i na té duševní. Avšak můžeme k tomu dojít jen tak, pokud se naučíme naslouchat svému tělu a přistupujeme k celé věci s laskavostí a pokorou. 🌿

První část strávíme společně v teple, povíme si něco málo o mindfulness meditaci a budeme se společně věnovat svému dechu a práci s tělem a myslí. Ke konci se přesuneme na krásné místo ke Svratce, kde se společně ponoříme (pouze, kdo bude chtít).

A co nás čeká konkrétně?
  • Něco teoretického o mindfulness = všímavosti
  • Důležitost všímavosti v životě aneb využití při stresovém období, pro emoční rovnováhu, zvýšení pozornosti nebo pro lepší spánek
  • Praktické tipy a techniky do každodenního života, sdílení toho, co nám každé funguje
  • Jak se všímavost propojuje s chladem
  • A nabídka na závěr: společné koupání v řece 💦 (tato část je čistě na tobě, je v pořádku být jen v roli pozorovatele)

A i kdybys to brala jako jen čas pro sebe a možnost odpočívat, jsi vítaná též!

Workshop je vhodný i pro úplné začátečníky a probíhá pouze v kruhu žen. S tímto konceptem mám úžasné zkušenosti, vytvoříme si tak vzájemnou podporu a bezpečný prostor. :-)

Těším se na Vás! :)

Ivona

Víš, že Ivona vede také tyto kurzy?

Víš, že Ivona vede také tyto kurzy?

Doprovodné fotky

  • 8ouboc08v1n-lrm-export-25344064850249-20190602-191652966.jpeg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.