Meditační technika IAM 20 - Amrita

9nxwhr3dlws1e0v-ezgif-com-webp-to-jpg-converter-21.jpeg

Ludmila Černá

Od mala jsem cítila zájem o smysl života. Otázky přicházely bez odpovědí. V 18 letech jsem začala cestovat po Evropě, sbírat zkušenosti a hledat sama sebe. Po Více o lektorovi »

45bv1e0nbumokjj-meditation3.jpeg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Kurz již navštívilo 32 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Integrovaná meditační technika Amrita (IAM 20) je snadná a vysoce účinná meditační metoda, kterou vyvinula světově uznávaná duchovní a humanitární představitelka Máta Amritánandamají, nazývaná Amma.

IAM 20 sestává z kombinace jógových relaxačních cviků a cvičení koncentrace pomocí meditace. Pravidelné provádění IAM zklidňuje proud myšlenek, vyrovnává emoce a navozuje pocit uvolnění a vnitřního klidu.

Denní praxe IAM zabere 20 minut.

Kurz povede Ludmila Černá, lektorka meditační techniky IAM. Od roku 2007 v Amritapuri (Indie) se pod vedením Ammy věnuje meditaci, józe, studiu. Od roku 2007 působí taky jako dobrovolník v humanitární organizaci Embracing the World, kterou založila Amma.

S sebou: pohodlné oblečení na cvičení, karimatku, polštářek, deku, tužku a papír na poznámky.

Voda, bylinné čaje během kurzu a lehké občerstvení po kurzu budou zajištěny.

Technika IAM je předávána zdarma, na pokrytí pronájmu a organizaci kurzu prosíme o příspěvek 450 Kč. Lidé ve finanční nouzi mohou požádat o slevu nebo prominutí příspěvku. Jakýkoliv finanční přebytek bude věnován na podporu činnosti charitativní organizace Embracing the World akreditované při OSN.

Po ukončení kurzu bude od 18 h následovat projekce dokumentárního filmu o humanitárních aktivitách Ammy, bude prostor pro sdílení a otázky a odpovědi. 

 

 

 

Doprovodné fotky

  • 9ay9fv8kk4i-images-1.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.