Máš sen, který si chceš splnit?

5yakggwa08k-top3b.jpg

Tomáš Rygl

Jsem koučem, ale také lektorem na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Každý den se potkávám s mnoha nadějnými mladými lidmi, kteří potřebují ve svém životě nasměrovat.  Nepopsatelný pocit je, když mi účastníci spokojeně a s Více o lektorovi »

5pk8k649n1i-spln-si-sny-4-3.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

V prvé řadě je dobré se zamyslet nad jedním až třemi sny, které v životě máte:

  • například něco dokázat,
  • v něčem se zlepšit nebo posunout,
  • dodělat školu,
  • najít si lepší práci
  • a mnoho další…

Poté mě stačí kontaktovat, domluvit si termín schůzky a následně se osobně setkat. Setkání probíhá na různých, vám příjemných místech, například kavárna, restaurace, park nebo naše kancelář v centru Brna. Je snaha o to, aby bylo setkání příjemné a otevřené. Následně je pomocí koučovacího rozhovoru a správného kladení otázek napomáháno k objevení a postupnému naplnění vašich snů.

Proč chci, aby si ostatní plnili své sny?

Každý máme sny, už od dětství. Víme, čím chceme být a co chceme dělat. Postupem času a s přibývajícími povinnostmi však tyto sny zapomínáme. A to mi přijde velká škoda. Myslím si, že se dá dosáhnout jakéhokoliv snu, pokud si ho z celého srdce přejeme. Tento sen pak slouží jako motivátor, který nás žene kupředu i ve chvílích, kdy se nám moc nechce.

Jsem tu proto, abychom nemrhali svým časem, talentem nebo potenciálem, ale šli si za svými sny. Rád pomáhám lidem hledat v životě jejich cestu / směr. Mým cílem je, aby byli lidé kolem mě šťastní a spokojení.

Co o mě říkají ostatní?


‚‚Nedávno jsem měl možnost zúčastnit se koučování s Tomášem Ryglem. Byla to zajímavá příležitost jak se dozvědět něco nového o sobě, uspořádat si svoje myšlenky a posunout se za svým cílem. 

Koučování probíhalo v prostředí, kreré jsem si sám vybral, tudíž už tady zažívate dost osobní přístup, který dnes není pravidlem. Cítil jsem se dobře a s pomocí pana Tomáše jsem se dostal do klidu a mohl jsem nechat volný průchod svým myšlenkám, p. Tomáš je velmi pozorný posluchač a zároveň zkušený vůdce. 

Dokáže Vám ukázat, kam byste měli směřovat a to tak nenásilně, že máte pocit, jakoby by ten cíl byl z Vaší hlavy. Po chvilkovém zamyšlení přijde překvapení, ve formě zjištění, že to celé je z Vaší hlavy. Opravdu jsem byl velice spokojen s výsledkem a celým procesem. Můžu jen vřele doporučit." - Petr Kříž

‚‚Jsem moc ráda, že jsem mohla využít možnosti koučovacího rozhovoru s Tomem. Přišla jsem s tématem, které ve mě vytvářelo obrovskou nechuť, zacyklení a další přidružené pocity. S velkým překvapením jsem odcházela s nadšením a zjištěním, že mám spoustu možností, a že už jsem dokonce dávno na cestě ke svému cíli a ne teprv na začátku, jak jsem původně myslela.

Dokonce jsem se začala na jednotlivé kroky, které mě čekají, těšit, což byl asi nejkrásnější zážitek. Rozhovor byl přirozený, příjemný. Tom mi věnoval veškerou pozornost a naslouchal s opravdovým zájmem. Nesu v sobě stále hezkou vzpomínku, že nejdůležitějším člověkem jsem v tu chvíli byla já. Děkuju Ti!’’ - Pavla Šiková


Co o mě říkají ostatní naleznete zde.

PŘEJI NÁM HEZKÝ DEN

Doprovodné fotky

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?