Lze bezpečně očkovat?

3705390-s3000039-2.jpg

Ludmila Sedláková

Mojí životní misí je propojení klasické a alternativní léčby v jeden celek pro blaho pacienta. Studuji všeobecné lékařství na LF UK a víc než 12 let praktikuji Více o lektorovi »

4412520-6646390-baby-3-upr.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Milé maminky,

v poslední době se na mne obracíte s mnoha dotazy a obavami ohledně očkování vašich dětí. Na internetu se často dočítáte zcela protichůdné názory, obvykle velmi extrémistické. Nedivím se vašemu zmatku!

Některé z vás jsou zastánkyně „neočkovací strategie“, ale jiné z vás očkovat chtějí a bojí se nežádoucích účinků a neví, jak jim předcházet.

Proto jsem se rozhodla uspořádat následující seminář. Navíc se dlouhodobě zajímám o problematiku očkování z mnoha úhlů pohledu. Setkala jsem se s rodiči dětí, kterým vakcinace způsobila potíže, stejně jako jsem viděla děti, které onemocněly na choroby, proti kterým se očkuje...medicína mi ukázala pro i proti a ráda bych se o ně podělila tak, abychom dokázali z očkování profitovat...

Očkování, jako takové, má bezpochyby své dobré a své stinné stránky. A vy se bojíte, aby právě vaše dětáťko nebylo očkováním poškozeno.

Ve své praxi jsem se bohužel s tímto smutným faktem setkala, ALE...!!!!U dětí, které jsou poškozeny a mnohdy velmi závažně, jsem často zjistila, že byly očkovány například v době, kdy nebyly zcela zdravé, že byly očkovány i přes to, že mají pozitivní rodinnou anamnézu na atopie, autoimunitní choroby, že byly očkovány kombinací hexavakcíny a pneumokokokové vakcíny naráz...

V mnoha těchto případech se, myslím, dalo poškození předejít!!!

Co se na semináři dozvíte?

Náplní mého semináře není soudit všechna pro a proti. Jedna strana vidí v očkování téměř genocidu a ten druhý extrém zase vidí spásu lidstva. Extrémy ale nejsou dobré. Nikdy se nemohou domluvit !

Já vás chci naučit, jak eliminovat nežádoucí účinky a profitovat s těch žádoucích, kvůli kterým se očkování provádí – tedy tvorba protilátek proti závažných chorobám a ochrana vašich dětí před těmi nežádoucími!

Seznámíte se s metodami eliminujícími škodlivé účinky na minimum, které používají pediatři s celostním přístupem, homeopaté či fytoterapeuti na celém světě a které jsou léty prověřené a Vám zcela dostupné a srozumitelné !!!

Nebudete tápat při hledání na internetu a číst například o používání Silicey, Thuji apod, jejichž použití je zcela nesmyslné a dítě nijak nechrání.

Nebudete ve stresu při čtení o bohužel velmi smutných případech dětského poškození, pokud se dobře připravíte a budete znát případná rizika u vašeho děťátka, kvůli kterým by například bylo vhodné vakcinaci posunout, rozložit....apod.

Program:

  • Co je očkování a proč se provádí
  • Úskalí vakcinace a nežádoucí účinky
  • Kazuistiky – reálné případy z mé praxe
  • Kdy očkovat
  • Pozor na rodinnou anamnézu
  • Metody bezpečné přípravy na vakcinaci

Místo konání: Praha – 5.11.2016

                    Brno – 19.11.2016

                    Ostrava – 26.11.2016

                    Bratislava – 3.12.2016

Místo bude upřesněno dle počtu účastníků.

Uzávěrka závazných přihlášek - 30.9. 2016 !

Těším se na vás!!!

 

Doprovodné fotky

  • 5795020-baby-5.jpg
  • 5409200-rodina-kresba.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.