Líčení pro každý den

38nvqwvifmb-liceni1.jpg

Barbora Zemková

Svět makeupu mě vždycky zajímal a bavil, proto jsem se skoro před třemi lety rozhodla pustit se do této záliby naplno a proměnit ji na svou práci. Svou cestu jsem začala v Makeup Institute Prague a další zkušenosti Více o lektorovi »

5tf9us9j2ti-lrm-export-575843133993114-20181002-122135988.jpeg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Na začátku kurzu si budeme hlavně povídat - o tom jaká je vaše péče o pleť, co vás na ní trápí a co byste se ráda naučila.

A pak se hned vrhneme na praktické zkoušení!

  • Poradím, jak vybrat správný makeup,
  • zjistíte, zda jsou vhodnější pudrové nebo krémové produkty,
  • co dělat, aby líčení dlouho vydrželo,
  • povíme si o častých chybách v líčení,
  • budeme se věnovat i tématu obočí,
  • čeká vás velké množství tipů a triků.

Názorně vše ukážu na jedné polovině vašeho obličeje, vy si vše vyzkoušíte na druhé, tak budete mít jistotu, že vše zvládnete i později doma.

K dispozici budou produkty různých značek a cenových kategorií, aby je účastnice mohly srovnat a udělat si obrázek o tom, které by byly vhodné do jejich kosmetické taštičky. Veškerý další materiál bude také na kurzu k dispozici.


Po skončení kurzu bude mít účastnice základní přehled o tom, jak správně pečovat o pleť, jaké produkty jsou pro ni vhodné, jak s nimi pracovat a kde je zakoupit a samozřejmě zvládne krásný rychlý makeup pro každý den. Budou zodpovězeny případné otázky z oblasti líčení a určitě bude prostor pro nácvik techniky, která účastnicím dělá problém.


Díky mé práci beauty konzultantky se denně setkávám se ženami, které si nejsou v otázkách makeupu jisté a proto vím, na co se hlavně zaměřit a jak vše jednoduše vysvětlit. Zároveň mám zkušenosti také s líčením nevěst, modelek na focení i přehlídky. Mám za sebou také práci v kadeřnictví, takže dokáži poradit opravdu komplexně :)

Doprovodné fotky

  • 8mvbd1i1mx8-artistry-liceni.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?