Ledová voda aneb cesta k sebepoznání (workshop pro ženy)

6jvl8a6tnxa-img-20190228-132943-623.jpg

Ivona Sedláková

Moji doposud největší vášní je osobní rozvoj, kterému se věnuji již 6.rokem. Cesta sebepoznání mě dostala až k objevení mindfulness, které jsem zprvu praktikovala pouze v osobním životě. Vše krásně šlo jak má a já se na Více o lektorovi »

6jvl8a6tnxa-img-20190228-132943-623.jpg

Ivona Sedláková

Moji doposud největší vášní je osobní rozvoj, kterému se věnuji již 6.rokem. Cesta sebepoznání mě dostala až k objevení mindfulness, které jsem zprvu praktikovala pouze v osobním životě. Vše krásně šlo jak má a já se na Více o lektorovi »

6448nfgdfm3-65864111-2397638487171509-8203671282374410240-n.jpg
Přírodní koupaliště na Svratce, Brno (mapa)

Kurz je individuální

Kurzu se již zúčastnili

Nevyhovuje ti termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti vědět, jakmile lektor vypíše nový termín.

Kurz již navštívilo 18 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Poznámka k termínu

Tento termín je vhodný pro jednotlivce a je doporučený pro všechny, které aktuálně trápí nějaký nešvar :-).
Ať už máte problém s bolestmi zad nebo byste rádi odlehčili své mysli a srdci ve stresovém období. Nabízím individuální průchod cvičením sestavený na míru podle vaší situace, Wim Hof dechem a ponor, kde se společně zaměříme na daný problém a ukážeme si, jak s ním můžeme pracovat.

Voda je místo, kde můžete nechat všechen svůj stres a emoce, které třeba nedokážete projevit nahlas. Vodě totiž můžete nechat všechny ty bubáky skrývající se ve vás, krásně je odplaví a nic za to nechce.

K vodě jsem si našla vztah až po dlouhé době na ročním výcviku mindfulness, kdy jsem společně s dalšími ženami vlezla za bílého sněhového večera do jednostupňové vody. Po tom, co jsem z vody vylezla, cítila jsem se krásně, znovuzrozeně a plná energie. 

Jenže jsem si také prošla tím, že jsem do studené vody vlézt nechtěla nebo lépe řečeno, bála jsem se - pocity před ponorem totiž mnohdy mohou odpovídat nepříjemným pocitům v situacích všedního života.
Jsou to třeba chvilky, kdy se nám nechce do školy, na pracovní schůzku nebo víme, že nás čeká nějaká náročná stresová schůzka či situace - nejraději bychom vzali nohy na ramena a schovali se před světem. 

Těmto situacím se v životě holt nevyhneme, je tu ale pár cest, jak tyto chvíle zvládnout a přijmout je. Je to nástroj, který máme u sebe 24 hodin denně, nástroj tak obyčejný, až na něj mnohdy zapomínáme, nástroj, který nám pomáhá se v těchto situacích uvolnit namísto toho, že bychom nepřijemné pocity potlačovali, tímto nástrojem je DECH.

A co nás všechno čeká?

První část strávíme společně v teple, povíme si něco málo o mindfulness meditaci a budeme se společně věnovat svému dechu a práci s tělem a myslí. Poté se přesuneme na krásné místo ke Svratce, kde se společně ponoříme :-).

Workshop je vhodný i pro úplné začátečníky a probíhá pouze v kruhu žen. S tímto konceptem mám úžasné zkušenosti, vytvoříme si tak vzájemnou podporu a bezpečný prostor :-).

Těším se na Vás! :)

Ivona

Víš, že Ivona vede také tyto kurzy?

Víš, že Ivona vede také tyto kurzy?

Doprovodné fotky

  • 8ouboc08v1n-lrm-export-25344064850249-20190602-191652966.jpeg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?