Ledová voda aneb cesta k sebepoznání (workshop pro ženy)

61agc6saxl40jjx-hravost.jpeg

Ivona Sedláková

„Nikdy jsem nedopustil, aby škola stála v cestě mému vzdělání.“ - Mark Twain Pocházím z Brna, je to místo, kde cítím své kořeny a vždy ho budu svým způsobem považovat za domov. Jenže po letech dospívání a objevování Více o lektorovi »

61agc6saxl40jjx-hravost.jpeg

Ivona Sedláková

„Nikdy jsem nedopustil, aby škola stála v cestě mému vzdělání.“ - Mark Twain Pocházím z Brna, je to místo, kde cítím své kořeny a vždy ho budu svým způsobem považovat za domov. Jenže po letech dospívání a objevování Více o lektorovi »

6448nfgdfm3-65864111-2397638487171509-8203671282374410240-n.jpg
Přírodní koupaliště na Svratce, Brno (mapa)

Kurz je individuální

Kurzu se již zúčastnili

Nevyhovuje ti termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti vědět, jakmile lektor vypíše nový termín.

Kurz již navštívilo 25 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Poznámka k termínu

Tato forma je pro jednotlivce (nebo i dvojice), kteří by rádi tento čas využili pouze pro sebe. Jestli tě aktuálně trápí nějaký nešvar nebo bys ráda získala inspiraci a otevřela si nové obzory, je to právě pro tebe!

Ať už potřebuješ uvolnění na svém těle nebo bys ráda odlehčila své mysli a srdci ve stresovém období, nabízím individuální průchod cvičením sestavený na míru podle vaší situace, Wim Hof dechem a ponor, kde se společně zaměříme na daný problém a ukážeme si, jak s ním můžeme pracovat.

V případě období letních dnů může setkání proběhnout vícekrát (tedy rozdělení na část zaměřenou na povídání a různá cvičení a část se studenou vodou až v chladnějším období) - záleží na tvé preferenci a společné domluvě :-) 

P.S. V případě koupi jako dárek Vám ráda vyrobím dárkový poukaz na míru - stačí mi dát vědět! :-)

.

.

Cena zahrnuje i příspěvek na prostory.

Voda je místo, kde můžete nechat všechen svůj stres a emoce, které třeba nedokážete projevit nahlas. Vodě totiž můžete nechat všechny ty bubáky skrývající se ve vás, krásně je odplaví a nic za to nechce.

K vodě jsem si našla vztah až po dlouhé době na ročním výcviku mindfulness, kdy jsem společně s dalšími ženami vlezla za bílého sněhového večera do jednostupňové vody. Po tom, co jsem z vody vylezla, cítila jsem se krásně, znovuzrozeně a plná energie. 

Jenže jsem si také prošla tím, že jsem do studené vody vlézt nechtěla nebo lépe řečeno, bála jsem se - pocity před ponorem totiž mnohdy mohou odpovídat nepříjemným pocitům v situacích všedního života.

Jsou to třeba chvilky, kdy se nám nechce do školy, na pracovní schůzku nebo víme, že nás čeká nějaká náročná stresová schůzka či situace - nejraději bychom vzali nohy na ramena a schovali se před světem. 

Těmto situacím se v životě holt nevyhneme, je tu ale pár cest, jak tyto chvíle zvládnout a přijmout je. Je to nástroj, který máme u sebe 24 hodin denně, nástroj tak obyčejný, až na něj mnohdy zapomínáme; nástroj, který nám pomáhá se v těchto situacích uvolnit namísto toho, že bychom nepříjemné pocity potlačovali: tímto nástrojem je DECH.

A co nás všechno čeká?

První část strávíme společně v teple, povíme si něco málo o mindfulness meditaci a budeme se společně věnovat svému dechu a práci s tělem a myslí.

Poté se přesuneme na krásné místo ke Svratce, kde se společně ponoříme. :-)

Workshop je vhodný i pro úplné začátečníky a probíhá pouze v kruhu žen. S tímto konceptem mám úžasné zkušenosti, vytvoříme si tak vzájemnou podporu a bezpečný prostor. :-)

Těším se na Vás! :)

Ivona

Víš, že Ivona vede také tyto kurzy?

Víš, že Ivona vede také tyto kurzy?

Doprovodné fotky

  • 8ouboc08v1n-lrm-export-25344064850249-20190602-191652966.jpeg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.