Vánoční výběr kurzů

Kurz meditační techniky Amrita IAM®

Ludmila Černá

Ludmila Černá

Od mala jsem cítila zájem o smysl života. Otázky přicházely bez odpovědí. V 18ti letech jsem začala cestovat po Evropě, sbírat zkušenosti a hledat sama sebe. Po dokončení VOŠ Cetovního Ruchu jsem... Více o lektorovi »

Kurz meditační techniky Amrita IAM®

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Kurz již navštívilo 26 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Meditační technika IAM je snadná a vysoce účinná. Sestává z jedinečné kombinace jógových relaxačních cviků a cvičení koncentrace pomocí meditace, která zahrnuje vizualizaci, harmonizaci čaker, dechové cvičení a další způsoby jak se naladit na vnitřní klid a mír. Pravidelné provádění IAM zklidňuje proud myšlenek, vyrovnává emoce, navozuje pocit uvolnění, vnitřního klidu, míru a radosti.

Techniku IAM vyvinula světově uznávaná spirituální a humanitární představitelka Šrí Máta Amritánandamají, nazývaná Amma a je vyučována českou certifikovanou lektorkou Ludmilou Černou, žijící v Indii od roku 2007. 

Praxe zabere zhruba 35 minut denně.

IAM zušlechťuje mysl, přináší praktikujícím větší jasnost a lepší pochopení, otevírá kanály tvořivosti a prohlubuje náš smysl pro uvědomění po celý den. Tato technika také zvyšuje naši energii a zmírňuje napětí, čímž zlepšuje duševní a fyzické zdraví.

Většina lidí je více reaktivní povahy než vnímavé. To je v podstatě především kvůli rozrušeným a nevyřešeným emocím, které leží hluboko v nás. Tendence reagovat  je zodpovědná za ztrátu obrovského množství tvůrčí energie, která by mohla být použita pro osobní rozvoj a ve prospěch společnosti.

Jednou z hlavních funkcí integrované meditační techniky Amrita ® je správné nasměrování naší energie tak, abychom mohli odhalit nové oblasti našich schopností. Tato technika také pomáhá člověku uvolnit se, a to jak fyzicky, tak psychicky, a vést život bez napětí.

Technika IAM® je vyučována pravidelně v Amritapuri a je vyučována zdarma také po celém světě zástupci M. A. Math. 

Doprovodné fotky

9ay9fv8kk4i-images-1

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.