Kurz Bachovy esence » Jak je používat a umět si pomoci

76jopqxnoz6u774-2icfxd019od9elt-picture.jpg

Darina Šindelářová

Pracuji jako poradce Bachových esencí, homeopatie a tkáňových solí. Pořádám kurzy a přednášky z této oblasti. A taky pracuji jako Pedagog volného času ve Více o lektorovi »

76jopqxnoz6u774-2icfxd019od9elt-picture.jpg

Darina Šindelářová

Pracuji jako poradce Bachových esencí, homeopatie a tkáňových solí. Pořádám kurzy a přednášky z této oblasti. A taky pracuji jako Pedagog volného času ve Více o lektorovi »

214lpr5vn31a8kf-bachovy-esence.jpg
Opletalova 6, Brno (mapa)

už jen 4 účastníci a kurz se uskuteční

Zbývá 9 míst

Přihlášení účastníci

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Kurz Bachovy esence je tady pro všechny, kteří si chtějí umět sami poradit s nepříjemnými emočními stavy a situacemi. A to třeba s různými formami strachu, stresu, se stavy úzkostí a beznaděje, s vnitřní nejistotou a nedůvěrou, s problémy přijmout změny a spousty dalších.

A zároveň chtějí k tomu použít něco přírodního, co nemá nežádoucí účinky. A taky to mohou užívat děti, těhotné a kojící ženy nebo psi i kočky. A to přesně Bachovy květové esence jsou.

Bachových esencí je ale celkem 38 (+ krizová esence) a pro daný emoční stav se jich vybírá a míchá jen několik. V kurzu se tedy naučíš, jak Bachovky na jednotlivé emoční stavy vybírat a používat.

Bachovy esence mají v životě neomezené a univerzální použití. A proto znalosti z tohoto kurzu uplatníš pro sebe i své blízké během řady životních změn a situací, které nás dokáží emočně rozhodit (např.: veřejná vystoupení, nástup dětí do školky/školy, rozvod, smrt blízkého, porod, stěhování, změna práce, a spousta dalších).

Umět používat Bachovy esence je dovednost, kterou využiješ nespočetněkrát v životě, jako když umíš třeba psát všemi deseti nebo umíš nějaký jazyk. Je to investice, která se Ti mnohokrát vrátí zpět prostřednictvím pohody a klidu na duši.

Umět si poradit v nepříjemných emočních situacích a stavech, kdy normálně propadáme zoufalství a beznaději, je prostě k nezaplacení. Ušetří Ti to spoustu trápení, energie i času.

KURZ BACHOVY ESENCE 1 DENNÍ » PROGRAM:

  1. Vhled do jednotlivých Bachových květových esencí → poznáš všech 38 Bachových esencí (+ krizovou esenci), a jak a proč fungují. Dotkneme se i symboliky samotných rostlin a jejich odrazu v esencích. K jednotlivým esencím dostaneš tištěný text, ať nemusíš tolik psát
  2. Pochopení základního principu výběru Bachových esencí → naučíš se, jak esence efektivně vybrat. Dozvíš se tak věci ověřené mou praxí a mé zkušenosti, aby to i Tobě pak v praxi fungovalo
  3. Sestavení vlastní směsi Bachových esencí → hned si vyzkoušíš sestavit svou lahvičku Bachových esencí
  4. V průběhu kurzu dle potřeby konzultuji vaše konkrétní otázky a problémy
  5. Obdržíš osvědčení o absolvování kurzu


Díky způsobu výuky, kdy propojuji jednotlivé Bachovy esence se samotnými rostlinami, konkrétními příběhy a zkušenostmi, se Ti Bachovy esence opravdu i za 1 den dostanou pod kůži. A můžeš je hned začít používat.

Díky tomuto kurzu Bachovy esence nejen poznáš, ale rovnou procítíš. Vždyť jsou to přece esence, které nám pomáhají s pocity. I proto je kurz „komorní“ (v malém počtu účastníků).

POJĎ TEDY SE MNOU ZAŽÍT TEN FEELING A PROCÍTIT ENERGII BACHOVÝCH ESENCÍ!

V ceně kurzu máš veškerý tištěný materiál, 1 užívací lahvičku Bachových esencí (30 ml) dle Tvého výběru a drobné občerstvení v podobě vody, čaje či kávy.

A TAKY NĚCO NAVÍC!

  • Jako absolvent kurzu máš slevu na namíchání směsí Bachovy esence na mírumůžeš se přidat do mé soukromé facebookové skupiny Bachových esencí, kde se pak můžeš mě i dalších absolventů kdykoliv doptávat na věci, co Tě zajímají, sdílet s ostatními své zkušenosti, apod. Takže i po skončení kurzu budeš mít podporu a nebudeš na to sám 

Pokud se nebudeš moci z důvodu nemoci kurzu zúčastnit, tak Ti nabídnu jiný termín konání, nebo můžeš za sebe poslat někoho jiného. O peníze tedy nepřijdeš.

Kurz povede lektorka a poradkyně v oblasti Bachových esencí a homeopatie Bc. Darina Šindelářová.

www.darinasindelarova.cz

www.bachovyesencenamiru.eu

Víš, že Darina vede také tyto kurzy?

Víš, že Darina vede také tyto kurzy?

Doprovodné fotky

  • 1zv9jnnalz3z8eb-kurz.jpeg
  • 11gifgvfeczirs8-kurz-bachovy-esence-810x500.jpeg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.