76jopqxnoz6u774-2icfxd019od9elt-picture.jpg

Darina Šindelářová

Na Naučmese od 5. 5. 2018, vedl/a kurzy pro 6 účastníků. Navštívil/a 1 kurz.

Pracuji jako poradce Bachových esencí, homeopatie a tkáňových solí. Pořádám kurzy a přednášky z této oblasti. A taky pracuji jako Pedagog volného času ve Středisku volného času.

Vždy mě zajímalo, kdo jsem a co je podstatou života. Baví mě poslouchat příběhy lidí a pomáhat rozklíčovat jejich trápení a problémy. Už od dětství se snažím na všem hledat to pozitivní a zároveň to učit i ostatní. Nebo jim alespoň ukázat, že se lze na věci dívat i z jiného úhlu.

Díky této vnitřní touze jsem absolvovala různé seberozvojové kurzy a semináře, a taky studium na Homeopatické fakultě s klinikou v Brně. Zde jsem se kromě homeopatie a tkáňových solí, naučila pracovat i s Bachovými esencemi. Poté jsem absolvovala learning program od Healingherbs. A protože učím, tak jsem si vzdělání rozšířila o Pedagoga volného času a vzdělávám se v oblasti relaxačních technik v práci s dětmi i dospělými. 

Dříve jsem se mihla i v televizních pořadech Dobré ráno nebo Sama doma. A taky realizovala přednášky pro rodiče týkající se výživy dětí a Bachových esencí, a to v různých rodinných centrech a v mateřských školkách.

Darina

Navštívené kurzy (1):

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.