Kreativní kurz pro ženy

3ekf6fm33y1pg78-portret.jpeg

EriC Kartmanová

Ve vší skromnosti o sobě prohlašuji, že jsem umělkyně, světoběžnice, následovnice Járy Cimrmana a mnohostranně orientovaná lektorka. Poslední uvedené propojuje Více o lektorovi »

83ct4yvnhpr76bu-ptaci.jpeg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Během 5 denního pobytu si vyzkoušíte jednodušší techniky v keramice, vytvoříte několik výrobků, které po vypálení naglazujete. 

V dalších dnech se budeme věnovat malbě na hedvábí, malbě krajiny v plenéru (v případě špatného počasí zátiší) různými technikami a landartu

Všechny tyto techniky jsou mé oblíbené, věnuji se jim už řadu let, a zároveň nevyžadují žádné dovednosti či zkušenosti, začít s nimi může opravdu každý a to, že si proces tvorby i výsledek užijete, je téměř zaručené!

Výtvarné činnosti budeme prokládat relaxací, naučím Vás jednoduché cviky na protažení a uvolnění zad (toto je nepovinné!)

Kurz je koncipovaný jako 5 denní pobyt s ubytováním v luxusně zařízených (popř. i vytápěných) jurtách s polopenzí. Kompletní cena i s ubytováním je 6400 KČ.

Cena zde uvedená zahrnuje jen kurzovné a je určena zájemcům, kteří by chtěli na kurz dojíždět (Český Brod je z centra Prahy vzdálen pouze 25 min. vlakem). Máte-li zájem i o ubytování, doplatíte ho na místě.

 

Doprovodné fotky

  • 55yljsdmji7e7ev-20220817-195425.jpeg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.